Wpis z mikrobloga

Zaczyna to być wku*wiające. Od razu mówię że w ten sposób KŁAMIĄ, OKŁAMUJĄ ludzi wszystkie stacje TV i media w Polsce.

Opowiadają o "zniesieniu wiz". Powoli szkoda strzępić ryja, że Visa Waiver to nie jest zniesienie wiz, ale zaczyna mi się robić niedobrze kiedy słyszę te kłamstwa. Amerykanie za każdym razem mówią o Visa Waiver - Polacy o "zniesieniu wiz". Takie właśnie mamy mendia.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ambasador-georgette-mosbacher-o-wizach-dla-polakow,949835.html

#usa #wizy #tvn24 #takaprawda #podroze #podrozujzwykopem #oszukujo
motaboy - Zaczyna to być wku*wiające. Od razu mówię że w ten sposób KŁAMIĄ, OKŁAMUJĄ ...

źródło: comment_H5wBDln3xSrU0p3u7hNPZOnM25MMs1DQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@motaboy przed chwilą oglądałem ten wywiad na polsat news. w ogóle świetne są te wywiady. coś tam o niepodległości, deklaracji niepodległości, o przyjaźni narodów i nagle pytanie dziennikarza: kiedy możemy się spodziewać zniesienia wiz? xD
  • Odpowiedz
nagle pytanie dziennikarza: kiedy możemy się spodziewać zniesienia wiz


@pekas: Na takie pytanie po tych wszystkich kłamstwach które lecą z polskich mediów na temat tego programu powinna mu rzucić prosto w pysk - "NIGDY, jedynym krajem świata z ruchem bezwizowym jest Kanada i tak póki co pozostanie". Wtedy musieliby się ogarnąć i przestać kłamać i przekręcać słowa ambasador i amerykanów (bo Trump też mówił tylko o Visa Waiver).
  • Odpowiedz
polska beszie drugim krajem z ruchem bez wizowym


@METEOrobot: Nawet jeśli to heheszki - nie będzie drugim krajem.Amerykanie za każdym razem mówią o "Visa Waiver program" a polskie media tłumaczą to po swojemu. Po prostu ordynarnie kłamią. Visa waiver a ruch bezwizowy to dwie różne rzeczy i nie podejrzewam dziennikarzy o nieznajomość angielskiego.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: A co ja ci poradzę na to co jest w google translatorze gdzie każdy może wpisać co mu do głowy przyjdzie?

Piszesz to jakoś żeby mnie sprowokować, czy naprawdę jeszcze nie doczytałeś?

Spójrz na mapkę i legendę do niej i zabierz się do czytania.

I może posłuchaj co mówią amerykanie i jak to tłumaczą Polacy.

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program#Citizens_of_Canada
motaboy - @kotbehemoth: A co ja ci poradzę na to co jest w google translatorze gdzie ...

źródło: comment_CxdTlYfBn8gHuCp7uJe1ehnY9DtNEEGQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@kotbehemoth: I jeszcze jedno - Visa Waiver nie oznacza że wszyscy górale z odmowami, czy ci z wyrokami będą mogli lecieć do stanów. To oznacza tyle, że aplikuje się każdorazowo o zgodę na każdą podróż online (i płaci), odpowiada na te same pytania, a Amerykanie sprawdzają człowieka w tych samych rejestrach. I również udzielają w tym programie odmów.
  • Odpowiedz
@motaboy: bo tu chodzi pewnie o to całe #!$%@? z procedurami, które Wujek Sam sobie wymyśla. Wizy mogą zostać, ale żeby to działało tak jak w wielu innych krajach - wpłacasz jakiś hajs, dostajesz wizę online i elo, to wszystko.

Wtedy niby jest to ruch wizowy, ale jednak w praktyce bezwizowy bo taka procedura to formalność.
  • Odpowiedz
Wtedy niby jest to ruch wizowy, ale jednak w praktyce bezwizowy bo taka procedura to formalność.


@Krupier: W chwili obecnej dla Polaków jest bez znaczenia czy należymy do programu VW, czy nie. Większość i tak dostaje wizy bezproblemowo.

A jeśli wizy kiedykolwiek nie dostałeś wizy (w sensie - dostałeś odmowę) to i tak nie jesteś upoważniony do ESTA - i tak musisz występować o wizę tradycyjną procedurą.

Wszyscy dziwni ludzie, którzy
  • Odpowiedz