Wpis z mikrobloga

via Android
  • 25
@l0h-s potwierdzone przez znajomych z Energopolu. Ostatnia wypłata spoznila się kilka tygodni już czuli pismo nosem. Ale i tak ciulowo że dowiedzieli się wczoraj i to nie od zarządu.
  • Odpowiedz
@mepps: Byłem na spotkaniu z zarządem 2 lata temu i prezes był bardzo zarozumiały i nazbyt pewny siebie. Teraz widać efekty jego rządów :)
  • Odpowiedz
@wuut: mnie to osobiście też boli. Wniosek o ZRID został złożony a wydaje się go na GDDKiA. Jest gotowy projekt więc jeśli zapadnie taka decyzja to może zostanie ogłoszony przetarg w formule "Buduj" i szybko wyłoniony inny Wykonawca.
  • Odpowiedz
@mepps: właśnie też mam taką nadzieję, tym bardziej że wg http://dk13.warzymice-przeclaw.pl/ wszystko już praktycznie gotowe, więc pozostaje tylko budować. ale sam proces wybierania nowego wykonawcy to też się może ciągnąć, bo przy takich pieniądzach to odwołania są na porządku dziennym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mepps: tak to jest jak się zawsze wybiera ofertę najtańszą... Energopol powinien już od jakiegoś czasu z automatu być wykluczany z każdego przetargu
  • Odpowiedz
@mepps: Energopol zawsze będę szanować za własną, nie do końca legalną, ale skuteczną inicjatywę renowacji Cmentarza Orląt Lwowskich.

Aczkolwiek w innych kwestiach to jest dramat.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuut do tego dochodzi obwodnica Wałcza, która miała być gotowa z dwa lata temu. Piękna sprawa, coś tak czułem że tak to się skończy
  • Odpowiedz
@cadet: @wuut:

- Wałcz już jest bardzo zaawansowany ale i tak dużo zostało do zrobienia. Już sobie wyobrażam inwentaryzację robót do wykonania. Podejrzewam że GDDKiA za wszelką cenę będzie choć to chciała skończyć;
- na płytówce na A6 po wymianie roszczeń z GDDKiA i przestoju kilkumiesięcznym Zamawiający sam płaci podwykonawcom za ułożenie masy na lewej nitce. Do puszczenia ruchu (ok. 15 lipca) zostało jeszcze humusowanie poboczy, bariery, oznakowanie poziome i
  • Odpowiedz
@mepps: Przerażająca długa lista tych zagrożonych inwestycji... Ciekaw jestem jak to się wszystko rozwinie, ale niestety spodziewam się najgorszego, czyli wielkich opóźnień.
  • Odpowiedz
@mepps: jak dobrze ze to jeblo. zaorac energopol i posypac solą po tym jak przedluzali wszystkie mozliwe budowy. Za sama akcje z kladkami na gdanskiej juz im sie to nalezalo.
  • Odpowiedz
tak to jest jak się zawsze wybiera ofertę najtańszą... Energopol powinien już od jakiegoś czasu z automatu być wykluczany z każdego przetargu

To co wybieramy najdroższa?
@wuut:
  • Odpowiedz