Wpis z mikrobloga

@Dominochlebiwino: Przechodziłem ponownie miesiąc temu. Tak samo dobra gra jak kiedyś. W dodatku teraz na monitorze 16:9 gra lepiej wyglądała niż ją zapamiętałem. Jedynie co się zestarzało to małe obszary i częste wczytywania.
@MrPrado30: Pograłem dziś około godzinki i mam następujące wnioski:
-graficznie nadal jest bardzo przyzwoicie
-częste wczytywanie dzisiaj tak nie wkurza bo na mocnym sprzęcie nie jest tak długotrwałe jak kiedyś :D
-klimat stworzony przez muzykę, lokacje i potwory jest niesamowity
Ogólnie dotarło do mnie, że nigdy jej nie przeszedłem, jak wyszła to raczej patrzyłem jak grało starsze rodzeństwo, samemu tylko sobie biegałem po mapie. Teraz wreszcie to zmienię :D Pamiętam taką
@Dominochlebiwino: Niestety nie, przez to że nie powstała wersja na PC nie było mi dane, chociaż mam na płycie wersję GOTY. Liczyłem, że uda się komuś zrobić w pełni działający emulator, ale do teraz on nie działa. Cały czas kusi mnie kupno używki X360. Słyszałem, że jest bardzo dobra, bo trójka jest też fajna, ale tak bardzo uproszczona, że właściwie przechodzi się sama, co jednak trochę odbiera radość z gry. Muszę
@jimmyF: Tak, ma nowe tekstury i modele twarzy(Dla mnie gorsze), do tego nowy interfejs, bardziej zaprojektowany pod pada. Największą wadą jest, że nie ma możliwości wgrania polskich napisów.