Wpis z mikrobloga

Poprzedni post spadł, bo zapomniałem o linkach bez refferali do ClixSense i SB :<

Całości pisał od nowa nie będę bo trochę mi to zajęło, a niestety czas goni :D

W czerwcu wpadło z "beermoney" około 250 PLN + 300PLN za badanie na respondent które teoretycznie "beermoney" nie jest, ale warto wspomnieć Respondent - nie refflink.

Z pozostałych stronek - w kolejności od imo lepszych do gorszych to tak:

1. ClixSense - w czerwcu 22$ - wypłata #skrill lub payooner. Głównie ankiety, ale jedna z najlepszych stawek, mamy też polskie forum oraz system nagród za dzienną aktywność.
Link bez refferala

2. ProLific - najlepsza stawka za jedno badanie/ankietę, ale szybko znikają więc trzeba na bieżąco obserwować stronę. Podany link to bez refferala bo strona ich nie oferuje. Wypłata na paypal. Bardzo przyjemne i szybkie, również ciekawe ankiety. W czerwcu 14 funtów na paypal.

3. SwagBucks - strona spoko, ale nie dla Polaków, bardzo dużo funkcji niedostępnych. Da się zbierać punkty, ale idzie to raczej wolno. W czerwcu 10$ na paypal. Osobiścię wolę i bardziej polecam ClixSense.
Link bez refa

4. TryMyUI - nie refferal - testowanie stronek, po zakwalifikowaniu wykonujemy szereg poleceń na stronie i cały czas ustnie opisujemy co się dzieje i dlaczego w ten sposób. Testy około 15 minut, 10 dolarów każdy. Wada taka, że testów jest po prostu mało i ciężko się dostać. W czerwcu dostałem się do 2 - 20$ na #paypal

Polecam przeglądać subreddit Beermoney.

Mała dygresja ode mnie, jeśli zaczynacie, nie poświęcajcie na to dużo czasu bo fortuny na tym nie zbijecie. 30-45 minut dziennie i można dorobić sobie drobnych do wypłaty. Stąd nazwa "beermoney" i taki jest tego cel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach