Wpis z mikrobloga

@socc: tak, umiem znaleźć dane w bazie REGON czy CEIDG. Tylko tam są stare adresy z wirtualnego biura. A chciałbym mu wysłać przedsądowe wezwania a docelowo esąd.
@Shajo: tam jest wirtualne biuro, dzwoniłem do nich i powiedzieli że odeślą wszystko co otrzymają zaadresowane na mojego kontrahenta. Wysyłać przedsądowe a później złożyć pismo do esądu? I czekać aż uprawomocni się? Przejdzie to?
@wojo: prawnikiem nie jestem, dlatego uprzedzam, że pewności nie mam - może warto się poradzić fachowca?
Jego prywatnego adresu i tak Ci nikt nie poda...

Kodeks Postępowania Cywilnego
ART 126 § 2. Gdy pismo procesowe jest pierwszym pismem w sprawie, powinno ponadto zawierać oznaczenie przedmiotu sporu oraz:

1)oznaczenie miejsca zamieszkania lub siedziby i adresy stron albo, w przypadku gdy strona jest przedsiębiorcą wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności
@wojo: może to pomoże
"Jak ustalić adres zamieszkania dłużnika - osoby fizycznej?

Sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej, jeśli Twój dłużnik nie prowadzi działalności gospodarczej.

Zgodnie z art. 46 ust. 2 pkt 1 ustawy o ewidencji ludności [Dz.U. 2010 nr 217 poz. 1427] z odpowiednim wnioskiem powinieneś zwrócić się do Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji lub do urzędu gminy.

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA jest właściwe jeśli chodzi o dane
@eaxene: już sprawdziłem i były dwa adresy z czego jedna to buda na miejscu, której stoi już biurowiec a druga to lokal w biurowcu. Niestety nie tędy droga :(