Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86:
Tak, chędożony arogancie, trudno, wyobraź sobie że na hasło Opener wyskakuje milion wyników, a oficjalnego profilu nie widzę. Do tego nie wystawiam tam co drugi dzień wersalki po Twoim starym i nie znam UI.
@Dutch: Jak Ty sobie radzisz w życiu XDD? Wpisujesz wyszukiwarce fb "opener" pierwszy wynik strona festiwalu, szukasz po komentarzach. Wchodzisz na olx wpisujesz "opener karnet", dziesiątki wyników. Gorzej niż te baby co się pytają na facebooku czy dana firma ma X, zamiast zajrzeć na stronę samemu to wolą innym truć dupe, tfu
@atencjaqueen:

Wpisujesz wyszukiwarce fb "opener" pierwszy wynik strona festiwalu, szukasz po komentarzach

#!$%@?, rzeczywiście, że też na to nie wpadłem...

Gorzej niż te baby co się pytają na facebooku

Zapytałem uprzejmie o linka, żeby oszczędzić czas, skoro kolega buc i tak ma go pod ręką, a Ty się plujesz jak janusz-szeryf blokujący pas na suwaku i jeszcze masz czelność mnie od bab z FB wyzywać? Co to jest, ten słynny Upside
@Dutch: To siedź lepiej w domu bo jeszcze zgubisz się tam skoro nie potrafisz przejrzeć pod danym postem na oficjalnym profilu openera w komentarzach ogłoszenia ze sprzedażą biletów. Na olx też sobie nie radzisz ?
@DESiGNER86:

To siedź lepiej w domu bo jeszcze zgubisz się tam skoro nie potrafisz przejrzeć pod danym postem na oficjalnym profilu openera w komentarzach ogłoszenia ze sprzedażą biletów. Na olx też sobie nie radzisz ?

Napisałeś:

Olx, komentarze pod postami openera

Zrozumiałem to tak, że na mitycznym OLXie funkcjonuje jakiś jeden, konkretny, oficjalny profil Openera, pod którym w komentarzach ogłaszają się sprzedający. Teraz zaczynam rozumieć, że chodziło Ci chamusiu
@Dutch: Jedyne co mogę powiedzieć to XD. Wybacz stary, ale przy takim braku jakiejkolwiek zaradności to raczej nikt się z Tobą nie będzie chciał związać. Tak mam czelność bo znalezienie potrzebnej informacji powinno Ci zająć jakieś 30 sekund, a Ty chcesz linka, więc jesteś dokładnie jak te babsztyle co się pytają "a mają państwo szampony dove?" zamiast po prostu zobaczyć na stronę (30 sekund roboty z użyciem google i szukajki).
@atencjaqueen:
Przeczytaj sobie posta wyżej, wściekła p0lko, to może zrozumiesz skąd moja konfuzja.
Chociaż mocno wątpię, bo to wymaga co najmniej jednego zwoju więcej od konia.
@atencjaqueen:

zrozumienie jak działają przecinki wymaga chyba jeszcze więcej

Aye, dlatego nawet nie podejmuję się zadania ich wyeksplikowania, próbuj w szkole językowej.

IKS DE IKS DE IKS DE IKS DE