Wpis z mikrobloga

No to fajne te #polregio, trasa Kraków-Ostrowiec, wsiadam w Kielcach, jest godzina 15:33,mam do przejechania jakieś 3 przystanki, trasa zajmuje normalnie 10 minut, otóż nie tym razem. Ruszyliśmy i coś mi nie pasowało że jedziemy jakieś 40km/h ale dobra, może bo stacja blisko. Dojechaliśmy, już ma ruszać i.. Pociąg się wyłączył, świetnie, 10 minut czekania, naliczone 2 restarty pociągu i normalnym tempem się udało.
Drugi przystanek i w skrócie powiedzmy, brak klimy, pół godziny czekania i 3 restarty ale się udało!.... I po 100m pociąg znowu się wyłączył ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znów 20 minut czekania, 2 restarty, konduktor z maszynistą prawdopodobnie zgłosili awarię, cofnęliśmy się na stację numer 2 i tak oto teraz czekamy na pociąg zastępczy, jest godzina 16:37, miałem wracać do domu tylko 10 minut (,)
Fajny poniedziałek ( )
#gorzkiezale #pkp
Anscylla - No to fajne te #polregio, trasa Kraków-Ostrowiec, wsiadam w Kielcach, jest...

źródło: comment_6A2HPtH6M5WmLZmSBwAIy67yOjg7MJ0B.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@starypijany123 Najgorsze jest to że to po prostu prawda. Kuuurła kiedyś to parowozy były, magister maszynista wiedzioł co gdzie i jok mu stuko i puko i by naprawieł. W międzyczasie następny kurs po prostu przyjechał i dojechałem do domu, klima to złoto
  • Odpowiedz