Wpis z mikrobloga

zdajesz sobie sprawe, ze to przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego, prawda?


@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Jeżeli ta "propaganda" według ciebie nie jest potrzebna to zrób eksperyment, pojedź do jakiegoś miasta ~50-100k mieszkańców, weź kolegę za rękę i przejdźcie się 5 minut jedną z głównych ulic w sobotnie popołudnie.

Jak nie dostaniesz w ryj, nikt cię nie będzie wyzywał, groził śmiercią czy inną przemocą to wtedy faktycznie może być mniej tej "propagandy".

  • Odpowiedz
@ciachostko: To sobie wejdź w historię mojego konta i poczytaj ostatnie komentarze na ten temat bo już tłumaczyłem jednemu, co twioerdził że Gilette ma taaakie straty a tak na prawdę żadnych danych nie ma i nie może być jeszcze na ten temat. Kompletnie nie operujecie na faktach tylko zasłyszanych rzeczach, myśleniu życzeniowym i emocjach 5 latka.
  • Odpowiedz
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2:

postepu nie zatrzymasz, oni maja najlepszych nieomylnych PR ;)
Matematyka: Niech 1% “normalnych” powie dosc i niech 100% tych przedstawicieli lgbtq ktorzy do tej pory byli u konkurencji zacznie korzystac z ich oferty; by zanotowali straty.

Kolega z pracy (rodzimy anglik) juz z nimi rozmawial w weekend. Wyrazil swoje niezadowolenie, powiedzial ze nie zyczy sobie by jego bank politykowal i zajmowal jakiekolwiek stanowisko. Bo jest bankiem.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: Tak bardzo wykluczane xD ah te dodatkowe podatki dla homo i zakaz uczestniczenia w zgromadzeniach.
Ale chociaż wywalczyli ze ich głos zamist 0.1 głosu hetero jest warty 0.15, to cóż..
  • Odpowiedz
dlaczego, bo przeszkadza mi ta nachalna propaganda? zdajesz sobie sprawe, ze to przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego, prawda?


@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: a jakieś badania masz na dowód? BO akceptacja rośnie w społeczeństwie, wiec chyba jednak jest dobry efekt. Nachalna propaganda? xD Ojejciu no straszne, że firma zmienia kolorki, żeby poprzeć starania o równe prawa i walkę z dyskryminacją xD Nachalna to jest propaganda przeciwników LGBT
  • Odpowiedz