Wpis z mikrobloga

Moje przemyślenia :czy ten cały (nadal drążony) wątek Magdy i Oleha nie jest już nudny? No #!$%@?, dwoje ludzi chodzili za rączkę i przytulali sie podczas snu. Cały TVN normalnie trzęsie się z ekscytacji. Olek powiedział "caluj Łukasza po dupie" - O BOŻE, jaki on jest straszny, nie zasługuje na jednorozca. Matka 31 letniej baby drży w przestrachu bo chłopak mówi to, co myśli. I w ogóle czy ta cała afera by istniała, gdyby Olo nie był z Ukrainy tylko np spod Koszalina? Bo te wszystkie dramaty jak dla mnie wynikają z tego, że te tvnowskie zjeby nie mogą przeżyć jego narodowości.
Spójrzmy na "romans" Andżeliki i Igora. Znali się dwa tygodnie, pomacali, Andżelika wypadła, Zając poleciała Igorowi na ręcznym ze dwa razy, Andżelika mówiła, że trzyma kciuki za Radka. Wychodzą i nagle są razem, ten jej kwiaty kupuje i w ogóle wszystko zajebiscie. Nikt nie krzyczy, że trzeba odbudowywac zaufanie i #!$%@? inne takie rzeczy.
Sory za referat ale ja nie mogę przeżyć, jak próbują robić z ludzi jakichs emocjonalnych idiotow, którzy złapią się za serce z trwogi, że ktoś do kogoś powiedział coś mocniejszym słowami. Teraz to Oleh powinien z Krymu pod Marszałkowska na kolanach po grochu iść, aby lud uwierzył, że zasługuje na Magdę.
#bigbrother
  • 14
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: znaczy tu mi bardziej chodziło o manipulacje telewizji, wybieranie konkretnej strony i drążenie tematu, który nie ma sensu. Bo jak to już idzie do sniadaniowki czy Uwagi to oznacza, że koncept się sprawdza.
  • Odpowiedz
@Lala27789: Sama Jukej nie przeżywa tyle co oni. Zazwyczaj unia była pokłócona godzine, dwie a potem sie przepraszali i życie toczyło sie dalej (w sumie tak jak chyba w każdej relacji), a ludzie sie potrafią sapać o coś co było jakiś miesiąc temu xD
  • Odpowiedz
@Lala27789: jedna różnica jest taka
Że związek Igora i endzi jest robiona teraz pod pismaki. I najbardziej na tym zyskuje endzi która nic by nie osiągneła nie wchodząc do tego związku (mowa o wywiadach itp) i ludzie inaczej na nią patrzą a nie na ładkę łatwej dupy tylko przez ten związek się trochę wybiela.
  • Odpowiedz
@Lala27789: w samo sedno. Zrobili z Olka najgorsza osobe w calym programie gdzie bylo kilka innych osob ktore pojechaly gorzej po bandzie ( Lukasz, Igor, Magda, Kuba, Maciek) chlopak w chwili zlosci powiedzial kilka przykrych slow a sa mu one wytykane do dnia dzisiejszego. Przykro patrzec na taka dyskryminacje. Szczegolnie ze za kazde glupie zachowanie przepraszał i rozumial ze zrobil blad. Nie rozumiem dlaczego jest traktowany gorzej od innych.
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: zgadzam się, tylko TVN i inne portale łapią naprawdę kulawy temat, biorą dwie nudne osoby i próbują stworzyć z tego jakieś epickie laf story, podprogowo jeszcze próbując zepsuć reputację zwyklemu chłopakowi. Mózg się od tego może zlasowac.
  • Odpowiedz
@Lala27789: A co się odpierdziela na ich Instagramach, to ja nawet nie... #!$%@? milion komentarzy Bądź z nim, nie bądź. Ale jesteś czy nie jesteś? Ale powiedziałaś, że jesteś to jesteś czy jednak nie? A bawisz się nim, a zranisz go. A on Cię nie kocha tylko chce fejmu. Do #!$%@? nędzy przecież to można na głowę dostać. Program się skończył dwa tygodnie temu, ale niektórzy dalej nie ogarnęli. Myślą,
  • Odpowiedz