Wpis z mikrobloga

3 lata temu, drugi raz w Tatrach - ale fajna ta Orla! Ale jaka trudna. Nawet na dwa razy całej wtedy nie przeszedłem.

Wczoraj, przez Kasprowy, rozszerzona wersja, bo przez Swinice i to w sumie zaskoczony byłem, że poszło tak dobrze i sprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas mało istotny, ale wyszło 9h. Kiedyś zapakował bym plecak 40l, a teraz wystarczył mi 5l xD

Po drodze kilka spoko sytuacji z ludźmi, aż się humor poprawiał (ʘʘ)

Po drodze 0 kolejek, może z 15 ludzi spotkałem.
#gory #tatry #orlaperc
booolooo - 3 lata temu, drugi raz w Tatrach - ale fajna ta Orla! Ale jaka trudna. Naw...

źródło: comment_UOPsIWnqrti6S4wGdUTxzceBg9DSc1oe.jpg

Pobierz
  • 16
@aniaczy: @Ragnarokk: Pakuje się już jak biegacz i? I jest lżej. Swój niepotrzebny szpej już wynosiłem xD

Folia nrc, chusteczki, plaster, 1.4l płynów, 2 buteleczki bcaa, (80ml) Snickers, kabanosy, kurtka wiatrówka super cienka decathlon (xD), czapka, telefon i selfie stick. Wykorzystałem 90%, nie zabrakło nic.
@lotos10 nie mam pojęcia. Ale kolega mówił, że szedł w sobotę z samego rana (xD). Szlak ok, w miejscu obrywu już ścieżka wydeptana jest. Także spoko. Mam od kolegi zdjęcie jakby Cię interesowało.

@ksaler zszedłem że Świnicy i wbiłem na Zawrat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dolan: 3 lata temu też bym tak nie zrobił. I targał 5l wody i izotoników xD Dokupić nie było gdzie. Źródełko najbliższe na zejściu z Krzyżnego.

Nawodnienie wieczorem + nad ranem. Pogoda - do godz 9:40 do Koziego, było około 2-5 stopni odczuwalnej i chmury.
W taką pogodę jak dziś wziąłbym 3l i mogłoby być mało...¯\_(ツ)_/¯