Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki. Chciałem Wam tylko powiedzieć jedną prawdę o życiu....

Seks jest przereklamowany, hol dużego klenia, nie jest. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to oznacza tylko tyle, że nigdy nie holował dużego klenia na swoim kiju.

„Ps”


#pokazmorde #ryby #wedkarstwo #hobbysci #pasja
EN_Norbert - Czołem Mirki i Mirabelki. Chciałem Wam tylko powiedzieć jedną prawdę o ż...

źródło: comment_zcSnyRgW1QIsJrcwmSVooQKThGCsOxrV.jpg

Pobierz
  • 20
@Mcmaker: mój rekord dziś poprawiony o 2 cm :) z 42 cm na 44 cm. Uczę się tych kleni i nieśmiało marzę o 60+. Każda ryba którą złowię wraca do wody, dziś było romantyczne wędkarstwo w pięknych okolicznościach przyrody w błogiej ciszy, brodząc po pas w małej urokliwej mazowieckiej rzece, bez zanęt, bez siatek i podbieraków w pełnym kontakcie z naturą... czyli tak jak najbardziej lubię. Gratuluję 55 cm, i życzę
EN_Norbert - @Mcmaker: mój rekord dziś poprawiony o 2 cm :) z 42 cm na 44 cm. Uczę si...

źródło: comment_f7bkaQHJkFBZ9Dc0OH3J9jrTjaZ3SXRL.jpg

Pobierz
@Biskup_Android: porównanie prosto w punkt! Wyobraziłem sobie tak #!$%@?ą sytuację, że z haczykiem wbitym w wargę i kawałkiem pizzy w ryju osobiście zostaję wystrzelony w kosmos... działa na wyobraźnię ale nie przestanę !
@Biskup_Android: Janusze którzy biorą do wora wszystko jak leci to niestety problem w każdym okręgu. Na szczęście co raz więcej kół stara się o wody no kill i tu pokładam nadzieję, że nasze wody kiedyś będą bardziej rybne. Kiedy jadę na ryby wybieram raczej bieżącą wodę. Ta na której tak ładnie dziś połowiłem w obecnym okresie uchodzi za bezrybną ;) - właśnie dlatego ją wybrałem, gwarancja braku januszy w komplecie. Dziś
@Biskup_Android: A! Pytałeś jeszcze na co łowię? Jestem fanatykiem wędkarstwa spławikowego, dziś na haczyku lądowały białe robaki, pinki, kukurydza (miałem jeszcze ochotkę i czerwone robaki, ale nie użyłem). W miejscach w których łowiłem lądowała garść kukurydzy i konopi (podawana procą) do tego od czasu do czasu z procy w miejsce łowienia wystrzeliłem białe robaki czy pinkę. Czemu z procy? Ano temu, że stałem jakieś 15-20 metrów powyżej miejsca w którym próbowałem