Wpis z mikrobloga

@CaleZycieZielony: @AndrusZgc: Dzięki bardzo, korzystałem kiedyś własnie z ich oferty, ale to z 2-3 lata temu, a teraz przez wakacje mam wiecej czasu i porobiłbym coś dla siebie i najbardziej interesuje mnie cos bez kontraktu na rok. Widziałem ze maja na 4 miesiace za 200ziko takze spoko opjca. Dzięki jeszcze raz
  • Odpowiedz
@iMarek22: własnie pracuje z rana i mam popołudnia wolne. Zastanawiałem się czy nie chodzić tam o 6(o tej godzinie otwieraja) - akurat powinno być pusto. Prace mam niby luz z godziną o której przyjde i wszystko mam serio blisko, rowerkiem na siłke 3 min do pracy z siłki 10 min. Ehh tyle pytan. Wypróbuje to jedno wejscie, że pojde tam na 6 i zobacze jak to wyglada
  • Odpowiedz
Beactive za półdarmo czasem rozdają, polecam. Współlokator lubi wcześnie z rana wstawać to zakupił karnet comfort (wejście od rana do 16) za 26.50 zł miesięcznie. Chodząc regularnie co 2-3 dni, to wychodzi 2 zł opłaty za trening na full sprzęcie z dostępem do sauny, pryszniców, klimatyzacji w te 30+ stopniowe upały. Uczciwa opłata :)
  • Odpowiedz