Wpis z mikrobloga

@night_witch95 ja po prostu uważam, że nieadekwatny strój do danego miejsca nie jest dobry
Na plaży można na luzie chodzić np w stroju dwuczęściowym, gdzie normalnie na mieście byłoby to nie na miejscu
Wiem, że tu podaję skrajność, ale nie podobają mi się skąpe ubrania w miejscach publicznych, gdzie widać pół tyłka. Wygląda to niesmacznie jak dla mnie

Lasce się tak podoba, to tak nosi

No to niech se nosi, jestem zdania,
@paulinnaa: Ale ja nie napisałam, że nie masz takiego prawa xD Chodzi o sam fakt takiego myślenia, bo go nie kumam. Jaka różnica? I tu i tu widzą Cię ludzie, widzą Twoje odsłonięte ciało, więc to tylko głupie przyzwyczajenia. Z logicznego punktu widzenia nie ma to najmniejszego znaczenia i o to mi chodziło. Mówienie czy się ''nadają'' też jest bardzo subiektywne i wynika tylko z Twoich uprzedzeń. A tak, póki ktoś
@Thachi: Wyrażenie opinii, a naciski i wmawianie, że ''to co podoba się mnie jest jedyne i słuszne'', to co innego. Poza tym ja nikomu nie bronię się wypowiadać, więc nie kumam po co ten komentarz. Też wyrażam swoją opinię na ten temat ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@night_witch95: Wiesz, moim zdaniem odsłanianie ciała powinno być piętnowane, bo to bez zgody męzczyzn pobudza ich seksualnie, nie można nawet spokojnie wyjśc na zewnątrz, ale z doświadczenia nauczylem się, że dyskusja z toba nie ma sensu, więc pozostawie tą opinie na tym punkcie, a ciebie zablokuje by nie zobaczyc jak się produkujesz w odpowiedzi do mnie, bo jesteś zbyt prowokująca i emocjonalna
@Thachi: A ty jak zwykle o tej emocjonalności. ''Jestem taki wrażliwy'' ''nikt mnie nie rozumie'' ''nie pasuję do tego świata'' ''jestem inny niż reszta ludzi'', a potem #!$%@? #!$%@?- obraź wszystkich. Leczysz te swoje kompleksy w tak durny i dziecinny sposób i nawet nie baczysz na to, że ktoś może być tak samo wrażliwy. Tu mówię akurat o komentarzach pod innym postem. I jeszcze ta hipokryzja, sam wchodzisz na mój profil,
@night_witch95: Poczytaj Starowicza, bo w ogóle się nie znasz na mężczyznach i nie przeszkadza ci to by jak zwykle uznać, że każdy kto ma inaczej niż ty po prostu jest glupi i się myli XD Tak #!$%@?, ty będziesz wmawiała co powinno podniecać męzczyzn a co nie, i oczywiście jest to to co ciebie podnieca. Puknij się w głowe, wylecz w końcu ten egocentryzm