Wpis z mikrobloga

@Ron1n: ja jestem takim sezonowym fanem f1 i przez ostatnie lata jak Kubicy tam nie było to nawet nie wiedziałem co się pozmieniało, teraz zacząłem znowu się interesować ale zastanawia mnie jak Kubica dostał się do F1 za pierwszym razem? Bo teraz to wygląda tak że bez potężnych pieniędzy nie ma wstępu. Kiedyś było inaczej? Kubica był wtedy przekozakiem talentem czy jak to się mu udało?
  • Odpowiedz
@Nirin: pamiętam jak startował w McLarenie. Młody 'bambo' bił Wielkiego Alonso, był ból dupy polskich kibiców bo Alo kumpel Kubicy.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: jasne, że nie. Mało już z tamtego sezonu pamiętam, to był moje początki z F1 - ale kojarzę wielkie poruszenie, że debiutant, że młody, że czarnoskóry, że anglik. I to wyciąganie ze żwira na Nurburgringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubakabana: No tak ale z drugiej strony czy mozna dziwic sie, ze w Formule 1 istnieje jakies lobby brytyjskie badz niemieckie, skoro takiego kraju jak Polska nie ma na mapie swiatowego motorsportu ani motoryzacji w ogole? Jasne ze Hamilton mial uklady, ale tam gdzie byl Kubica, to byl absolutny top nieosiagalny wrecz dla kogokolwiek spoza ukladu i nie mozna wymagac, aby RK mial tak samo latwa droge jak Hamiltony czy Rosbergi.
  • Odpowiedz
@przekojot: dla mnie Polaka rodaka zdobycie WDC w czerwonym bolidzie, byłoby przeżyciem po którym można by spokojnie zamknąć oczy. Nazywano by jego nazwiskiem ronda, ośrodki szkolenia, do języka weszłoby określenie ' jeździsz jak Kubica' , na stałe wpisałby się w historię kraju - jak Małysz czy Lewandowski. Ja #!$%@? (,)
  • Odpowiedz