Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie teraz oszukać przeznaczenie 5 (brat włączył, a ja zaglądam z ciekawości) i ten film jest po prostu śmieszny. Bliskie zbliżenie na śrubkę i... nic się nie dzieje. Potem zbliżenie na przewód leżący w wodzie i... nic się nie dzieje. A teraz zbliżenie na wiatrak i... nic się nie dzieje. Bohaterka sceny przechodzi na drążek. Potem następuje nagły zwrot akcji, gdzie inna dziewczyna wchodzi na gwóźdź, rozsypuje talk, wiatrak go rozpyla w powietrzu, bohaterka dostaje tym talkiem w twarz, spada z drążka i łamię się jakby była z papieru. Krew się leje, dziewczyna jest martwa.

Moja reakcja, śmiech. Scena tak głupia i bezsensowna, że aż szkoda gadać. Jak na razie to 4/10 i zaraz zginie koleś będąc w tajskim salonie masażu...

#spojlerujo #oszukacprzeznaczenie #fim #ocenafilmu
  • 6
@miki4ever: Obejrzałem tylko pierwszą część i była inna od tej. Tutaj jest też murzyn który "sprząta" po losie i powiedział bohaterom, że żeby przeżyć muszą zabić kogoś. Z tego co pamiętam, to w pierwszej części nie było czegoś takiego.
@michalo94: Pierwsza czesc byla tak samo krecona, a ze fabula jest w 5 czesci troche inna to chyba norma. W 1 czesci przedstawiasz historie, w 5 czesci nie mozesz jechac na tym samym motywie, musisz ciekawych Murzynow wprowadzac:)