Wpis z mikrobloga

Uwaga, będzie pozytywna opinia o Janie Łosiu z grupki pejsbukowej:

Chciałbym powiedzieć, ze Jan Rodo jest naprawdę pracowity. Wiem wiem.. ma swoje za uszami, pewnie wiecie, ze jest alkoholikiem, ma problemy a dodatkowo jego matka zasmrodziła 4 mieszkania. Ja tez to wiem, ale nie jest to do końca jego jedyna strona. Janek serio opiekuje się Kononem, podaje mu leki (do tego podchodzi śmiertelnie poważnie, nawet jak ma 3 promile Boże), robi mu jedzenie, pilnuje Krzyska by nie pił alkoholu, dzisiaj dosłownie cały dzień ogarniał coś na podwórku, przyniósł 10 gościom herbatę, ciastka, później sam z siebie sprzątał podwórko. Prezydent obecnie nie jest w dobrej kondycji zdrowotnej, ledwo chodzi a Jan dba o niego bardzo, lubią się kłócić i to jest często śmieszne i niegroźne. Dziś mi się zwierzył i powiedział, ze jest mu cieżko i chyba wróci do jednego ze swoich mieszkań za jakiś czas, nie jest bezdomny, ma brata u którego śpi na wsi (ogółem to mu się tam nie podoba za bardzo i nie chce na razie tam siedzieć, wiec jest u Krzyśka). Dziś do niego dzwonił i mówił ze zostaje jeszcze u prezydenta, fajnie jakby posiedział jak najdłużej bo w zamian za prace i opiekę Krzysiek daje mu dach nad głowa.

#kononowicz #patostreamy
  • 7