Wpis z mikrobloga

czemu na sluzbowym lapku fb chodzi kilka godzin i sie nic nie tnie a na moim prywatnym po kilkunastu minutach juz tak muli ze sie zdjec nie da ogladac ani w sumie plynnie przewijac?
jedyna roznica jest taka, ze w moim lapku jest zintegrowana +przyzwoita karta graficzna a w sluzbowym tylko zintegrowana :/
#windows #pcmasterrace #facebook
  • 13
@Maou: identyczne podzespoly jak w tym z roboty, tlye ze mam karte graficzna. i nie taki zlom, bo AC Unity mi śmiga, Wieśka3 na nim przeszedłem, gta5 z resztą też, cs;go śmiga w stałych 60fps na przyzwoitych ustawieniach
#!$%@? czy nie, od dluzszego czasu mam ten problem, nawet po czyszczeniu, że nie miałem żadnej gierki i wyczyszczeniu antimalwarem
@Maou: nie kumam tej logiki. tak jakbyś miał 2 identyczne telefony i na jednym by wywalało grę z jakiegoś powodu i bys #!$%@?ł, że złom xD
@Kreciszcz: coś jest nie tak z oprogramowaniem raczej. u rodziców w domu jest laptop kupiony 9 lat temu który ma 2gb ramu i zintegrowana karte graficzna i na nim się fb nie muli a na moim 8gb ramu, ssd i karcie geforca tnie się jak #!$%@?.
Tylko zanim przeinstaluje mu windowsa mysle czy coś można pokombinować jeszcze z jakąś zmianą cpu, na której karcie się odpala przeglądarka albo coś?