Wpis z mikrobloga

Do #!$%@? nędzy czy was do końca #!$%@?ło z tymi biletami w trójmieście.

Chciałem kupić bilet łączony Gdańsk + Sopot + SKM. Po długotrwałych badaniach udało mi się ustalić, tak na 90%, że powinienem wybrać organizatora komunikacji: Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. (w domenie wniosek.mzkwejherowo.pl, co to #!$%@? jest mzkwejherowo, ja chce Gdańsk i Sopot, ale nieważne) i później coś takiego jak Bilet łączony MZKZG normalny + KOLEJ normalny i jako strefę Gdańsk-Sopot-Kolej. Nigdzie nie ma wyjaśnienia co to jest MZKZG, Gdańsk-Sopot-Kolej i Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku + KOLEJ (i dlaczego to jest droższe o 60zł od Gdańsk-Sopot-Kolej, skoro chyba jest tylko w Gdańsku, a to drugie w Gdańsku i Sopocie?).

Pytanie czy Gdańsk-Sopot-Kolej oznacza Gdańsk + Sopot + Kolej, czy tylko kolej w Gdańsk + Sopot? Będę mógł na tym korzystać z tramwajów, SKM i autobusów w Gdańsku i Sopocie?

I na koniec jak już wydawało mi się, że kupiłem ten #!$%@? bilet to na maila przyszło potwierdzenie pic related. I teraz pytanie, czy to #!$%@? mózgowe osób projektujących ten system czy coś poszło nie tak i kupiłem niewłaściwy bilet. Zapłaciłem 150zł za bilet na Gdańsk i Sopot, a tam jest napisane, że MZK Wejherowo Sp. z o.o otrzymało płatność 80zł.

#gdansk #trojmiasto #sopot #skmtrojmiasto
nomdeguerre - Do #!$%@? nędzy czy was do końca #!$%@?ło z tymi biletami w trójmieście...

źródło: comment_6fEk3gudZctThxXRkga9PDtU8aBaW5v7.jpg

Pobierz
  • 14
@nom_de_guerre: kiedyś napisałem poradnik dotyczący trójmiejskiego zbiorkomu, ale nie chce mi się go szukać.
A teraz to amatorzy pchają się do zabawy... #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś to było fajnie. Mogłem sobie normalnie kupić metropolitalny zkm gdynia+skm trojmiasto i mogłem nim jeździć siecią zkm gdynia i całym skm, od Wejrowa do Gdańska. Ale komuś to przeszkadzało i go nie ma.
A najlepiej to nie skąp i
@nom_de_guerre: @nom_de_guerre: Maile dostajesz dwa zawsze dlatego masz rozbite że jedni dostali 80 zł a drudzy 70
jak masz gmaila to te maile są połączone, jeden jest wcześniej więc powinien być wyżej na tej samej karcie

Ten bilet za 150zl to jest na tramwaje i autobusy w Gdansku Sopocie plus skm , ale bez nocnych