Wpis z mikrobloga

Mam #pytaniedoeksperta . Jak to jest, że film, który wrzuciłem 2 dni temu na #youtube ma od tych dwóch dni dokładnie taką samą, niezmienną liczbę wyświetleń i ocen choć jestem pewien, że ta liczba powinna się zmieniać choć minimalnie a poza tym nie można było znaleźć statystyk filmu w studiu twórców, dopiero "okrężną drogą" je wyświetliłem i coś takiego mi się ukazało:
Czyżby #cenzura ?
#polishwave #fashwave #revoltagainsthemodernworld
źródło: comment_Smy81ZoOeERuzIcXB0KAdThyxptcTK8U.jpg
  • 12
@NacjoFarmer wpisałbym tytuł żeby zobaczyć czy mi w wynikach wyskoczy



Poza tym yt działa tak, że aktualnie ciężko jest zawalczyć nawet o te przysłowiowe 10 wyświetleń tworząc kanał od zera.
@Misterius: Dzięki. Nie chodzi mi o to, że mam żal że nikt nie chce tego oglądać xD tylko o to, że jakiś algorytm w ogóle nie liczy wyświetleń, tak jakby tego filmu nie było, myślę że moje skromne 2.5k widzów nabiłoby chociaż ze 300 wyświetleń przez te dwa dni a tak jak wrzuciłem film i po kilku godzinach było tyle wyświetleń, to tyle zostało na amen. A w statystykach też to
@NacjoFarmer te youtubowe statystki to w ogóle patologia. Do wszystkiego dochodzi to, że jak nie jesteś regularny z produkowaniem contentu to YT lubi zabierać subskrypcje, usuwać dzwonki i ogólnie ograniczać zasięg. Za ich algorytmami nie trafisz. ja niedawno zrobiłem prywatny stream na yt z swojej kamery CCTV żeby mieć zapis nagrań w chmurze bo karta sd mi padła, a od kamery jestem 200 km. To YT przez to podbił mi zasięgi, jeden
@Lardor: Dzięki. Głównie to chciałem zrobić polski odpowiednik tego: https://youtu.be/QaiWx4BVQDE bo mi się strasznie spodobało i ułożyłem sobie w głowie taki nasz odpowiednik xD Ale jestem pewien, że YT zatrzymało licznik, bo niemożliwe, żeby przez 40 godzin liczba wyświetleń nie drgnęła ani o jedno(wchodziłem nawet z innych telefonów i liczba pozostała ta sama)