Wpis z mikrobloga

@Promets: jeszcze rozumiem jak ktoś ma dobrej jakości tel. przez co można oglądać i słuchać w dobrej jakości i wrzuci to na yt. Najgorzej jak ktoś nagrywa w gównianej jakości a potem i tak tego nie słucha xD
  • Odpowiedz
Kiedyś zaliczyłam całkiem sporą awanturę z kolesiem, który dokumentował koncert z pomocą tabletu!!! Warto wspomnieć, że jegomość ów stał przede mną, a swoje cudo techniki trzymał na wysokości mojego nosa. Próbowałam delikatnie zasygnalizować problem, a ostatecznie usłyszałam jak ważnym kimś jest z jeszcze ważniejszym zadaniem. Zasugerowałam żeby laptopem min. 15” nagrywał. Uprzedzając, nikt nie klaskał.
  • Odpowiedz
@WilczurZnahor: Potem takie występy dziadkowie oglądają na okrągło. Zreszta sam tez je nagrywam, baaaa synowie na ostatnim przedstawieniu sami do mnie krzyczeli, tato nagrywaj, a jak w trakcie zobaczyli, ze przerwałem to usłyszałem tatuś nie przerywaj! ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promets: w sumie jak nagrywasz np 1 kawałek czy tam po parę sekund to spoko bo czasami wykonanie live różni się od tego oryginału, ale nagrywać całość to mija się z celem. Najlepiej jak Ty się bawisz. Ktoś wrzuca na yt i sobie wspominasz na jakim to zajebiscie fajnym koncercie nie byłeś
  • Odpowiedz
@Promets nagrywanie całych numerów mija się z celem, ale jeśli chcesz mieć parę minut nagrania na pamiątkę to jak najbardziej. Na koncercie Muse nagrałam parę minut jedno z utwór i lubię czasem sobie obejrzeć i powspominać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Promets: Może jestem p------y, ale praktycznie nie robię zdjęć. Jakoś i tak wiem, że nigdy nie obejrzę, to po co. Poza tym mam brzydki ryj i jestem ogólnie niefotogeniczny. I nie lubię siebie oglądać.
  • Odpowiedz