Wpis z mikrobloga

1. Alisson 47%
2. Ter Stegen 33%
3. Oblak 11%
4. Ederson 9%
Wczorajszą ankietę na najlepszego bramkarza sezonu 2018/19 wygrywa Alisson co pokazuje kilka rzeczy. Mirki za #!$%@? nie znają się na piłce, nie oglądają meczów i do zabawy wkraczają fanboje konkretnych zespołów. Myślę, że każdy ekspert zgodzi się, że zeszły sezon należał do Oblaka, ewentualnie powinien on stoczyć walkę z Ter Stegenem. 11% dla Oblaka uważam za kpinę. Za chwile wrzucam prawych obrońców.
#pilkanozna #premierleague #laliga #seriea #bundesliga #ligue1 #mirkofootballxi
wiktorek_pl - 1. Alisson 47%
2. Ter Stegen 33%
3. Oblak 11%
4. Ederson 9% 
Wczora...

źródło: comment_UV1p5OSPRnnMEtW3a6ZS3L9RRpvEjgXQ.jpg

Pobierz
  • 23
@wiktorek_pl: o nie ktoś ma inne zdanie niż ja na jakiś temat.Powiem że się nie zna,bo tylko ja wiem wszystko.( )nie obrażaj się ale takie gadanie przypomina mi januszowe dyskusje.Szanuję jednak twoją opinię i chęć bawienia się w takie głosowania na dnie internetu czyli tzw wypoku.Życzę ci powodzenia bo zaczną zlatywać się zaraz dzieci,fanboye i trolle.
o nie ktoś ma inne zdanie niż ja na jakiś temat.Powiem że się nie zna,bo tylko ja wiem wszystko.( )nie obrażaj się ale takie gadanie przypomina mi januszowe dyskusje.


@SneakyBreekiCreaky: Tzn. że jeżeli ktoś ci powie, że jego zdaniem Kac Wawa to świetny film to tez powiesz, szanuje twoje zdanie. To jest takie samo #!$%@? jak to, że o gustach się nie dyskutuje i inne
poweim że szanuje jego zdanie ale się z nim nie zgadzam.A nie wypalę jesteś głupi bo ja tego filmu nie lubię


@SneakyBreekiCreaky: tylko, że przy oczywistych rzeczach to nie jest kwestia zdania tylko fakt. Ktos nie musi byc głupi tylko po prostu jest ignorantem w tym konkretnym temacie.
@wiktorek_pl: Rok temu napisałem, że jeden dobry sezon w Romie to za mało, żeby uznawać Alissona za topowego bramkarza, zwłaszcza że z jakiegoś dziwnego powodu ten crack do 25 roku życia zajmował się głównie grzaniem ławy. Zostałem zjedzony przez fanboyów. Ten sezon jasno pokazał - bardzo dobry bramkarz ale do topu typu Oblak nie ma podjazdu.
@wiktorek_pl: cóż, szybki rzut oka na kilka danych na reddicie i tak:
Alisson
- obecnie ma 10 mecz z rzędu bez straconej bramki
- w ciągu ostatnich 15 miesięcy 3 razy mierzył się z Messim i 3 razy wywalił go z rywalizacji
- no i na koniec w sumie najistotniejsza statystyka - w sezonie 2018/19 3 razy zdobył Złotą Rękawicę - w Premier League (21 czystych kont), w LM (6 czystych
- obecnie ma 10 mecz z rzędu bez straconej bramki


@PdG_PL: To teraz jeszcze podaj ile miał celnych strzałów do wyłapania i ile z tych celnych strzałów to były interwencje, których nei wyjąłby pierwszy lepszy bramkarz Ekstraklasy.

- w ciągu ostatnich 15 miesięcy 3 razy mierzył się z Messim i 3 razy wywalił go z rywalizacji


@PdG_PL: Co to ma do rzeczy?

no i na koniec w sumie najistotniejsza statystyka
@wiktorek_pl: punkty 1 i 2 to po prostu ciekawostki które obecnie wiszą na głównej stronie reddita gdy szukałem info o czystych kontach i złotych rękawicach, nie mają wpływu na moją opinię o Alissonie jako bramkarzu.

W punkcie 3 nie masz racji. Z tego co sprawdziłem - Jan Oblak miał 20 czystych kont w lidze i 4 w LM, Alisson 21 w lidze i 6 w LM. Różnica to 3 a nie