Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu roweru, poleci ktoś coś fajnego do 2k? Głównie jeżdze trasy ok 100km po asfalcie, ale wiadomo asfalt od strony chodnika często jest dziurawy + czasem się trafi jakaś leśna ścieżka czy mały krawężnik więc kolarzówka odpada, zresztą i tak mnie na nią nie stać xD. Chciałbym jednak coś szybkiego i coś co nie rozleci się przy jezdzie w wyżej wymienionych warunkach. Z góry dzięki za jakieś propozycje.
#szosa #rower
  • 8
@Allbis: coś z brakiem szukaj, pozycja da Ci większe średnie, opony jakieś 28mm minimum i można śmigać po mieście

na wypoku najpopularniejsze są tribany 120rc, lub za 2.6k 500rc, bernard rowery ma fajne używki , w takiej kasie chyba używka jest dużo lepszym pomysłem
@DejwiD: patrzę właśnie na olx i niestety jest raptem kilka ofert po drugiej stronie polski, niemniej właśnie ta kategoria rowery "fitness" wydaje się ciekawa, dziękuję za propozycję ;]
@dwal: @AllOver: fajny ten sklep bernard i ten rower z olx też wydaje się spełniać moje oczekiwania ale nie mam czasu wyskoczyć na drugi koniec polski a jazda próbna by się przydała, poruszam się w obrębie podkarpacie/małopolska, niemniej dzięki za propozycje :D