Wpis z mikrobloga

Ej nie ogarniam. Jak można zbierac od ludzi kasę na budowę domu od etapu prac ziemnych? Jak można zbierac pieniądze na etapie przed stanem zero? Jak można zaczynać budowę nie majac zabezpieczonych jakichkolwiek środków? Jakieś wypadki losowe, nieszczęścia życiowe i koniecznosc dozbierania zeby np. zamknac budynek przed zima jeszce pojme, ale z takim podejsciem jakie maja ci zbiorkowicze nigdy się chyba nie pogodze. Te zbiorki zaczynaja być patologia rozczeniowosci, bezradności i lenistwa. #niewiemjaktootagowac #nalezysie #patologia
niepokonany_kotecek - Ej nie ogarniam. Jak można zbierac od ludzi kasę na budowę domu...

źródło: comment_mGX0AYHlCsCJlF8LSksxjmNDwO7YzV66.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@Aokx chociaż mają tyle przyzwoitości. Bo niektórzy by wsadzili tam smutna historyjkę jak to musieli brać kredyty i prowadzić życie ponad stan, aby nie czuć się gorszymi od innych
  • Odpowiedz
@niepokonany_kotecek: mein Gott, ludzie uzbieraly 10k pln i za budowe domu sie biora... ja mam wiecej na miesiac, ale wiem, ze gdybym znow chcial budowac, to ilosc wyrzeczen bylaby dosc spora, a ludzie wchodza w to z 10k xd podobnie mnie smiesza ci, co razem 5k nie zarobia w miesiacu, ale ostro dzialka i domek xD
  • Odpowiedz