Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak żałośnie @tibun usuwa wpisy które wytykają jego całkowitą ignorancję i debilizm, facet nie jest w stanie przeczytać wykresu który sam zamieścił (twierdzi że punkty z 2009 i 1200 roku są "mnie więcej takie same"). Jak mu się wytyka błąd wyzywa od "#!$%@? debili" i usuwa komentarze. Prawactwo w najlepszym wydaniu :)

https://www.wykop.pl/wpis/42307365/interesujacy-wykres-pokazujacy-temperatury-z-proje/148767999/#comment-148767999

Kopiuję tagi z wpisu @tibuna żeby wszyscy mogli podziwiać prawackiego inteligentna. W tym wątku też jest drugi niezły @weglowy który twierdzi że oś ziemi odchyla się o kilkadziesiąt km rocznie i "ekoterroryści" tego nie uwzględniają xD

#zmianyklimatu #klimat #globalneocieplenie #nwo #neuropa #brednie #lewackalogika #soros #greenpeace #propaganda #bekazlewactwa
preczzkomunia - Patrzcie jak żałośnie @tibun usuwa wpisy które wytykają jego całkowit...

źródło: comment_pVMCMJTSAKOjHLmqZnfIoTnJabMO9ead.jpg

Pobierz
  • 8
Odpowiedzialbym ci ale boje sie ze usuniesz moj wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na moim wlasnym komentarzu moderacja usuwala odpowiedzi. Ciezko prowadzic dyskusje w takich warunkach. Pozatym dobrze ze tylko usuwali a mogli zmienic np. tresc.... No szkoda ale tak widac dziala lewacka wolnosc slowa. Pozdrawiam i wyluzuj.
@tibun: Kłamiesz jak pies, usunąłeś moje komentarze gdzie pytałem cię o konkret i wykazywałem twoją ignorancję. Ja wiem że nauka jest lewacka, ale to co robisz jest po prostu chamskie, typowe dla prawackiego nieuka. Możesz w takim razie odpowiedzieć w końcu na tym wykresie który załączyłeś, czy potrafisz odczytać temperaturę dla roku 2009 i 1200? Twierdziłeś że są mniej więcej te same. Potrafisz się przyznać do swojej tępoty?
@precz_z_komunia: Nieprawda. Wytlumaczylem ci to a moderacja usunela mi komentarz. Jakos jak ty mnie wyzywales to komentarz nie zostal usuniety. Ja ci odpowiem a komentarz zostanie usuniety, potem ty dodasz swoj komentarz i wyjdzie ze niby powiedzialem co innego - dobra sztuczka. Rozmowe z toba zakoncze, nie ma mozliwosci porozumienia. Nigdy jej nie bedzie. Ty wierzysz w swoje brednie, ja wierze w cyklicznosc zmian klimatu ktora nie jest powodowana iloscia CO2
@tibun: kłamiesz, nie wytłumaczyłeś, moderacja usunęła komentarz za "#!$%@? DEBILA". Czy potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie - temperatury z lat 1200 i 2009 - widać je idealnie na wykresie, ale ty zrobiłeś z siebie pośmiewisko bo tego nie umiałeś odczytać :) A jeszcze jest tam twój komentarz że "temperatury są mniej więcej te same w roku 2009 i 1200". W sumie to zabawne bo za chwilę kolejny prawacki "intelektualista" posłuży się
@precz_z_komunia: Klamiesz. Wytlumaczylem ci i zaznaczylem nawet okresy z podobnymi "skokami" temperatury. Uczepiles sie tego 1200 i 2009 a nie potrafisz zrozumiec wczesniejszych wartosci. Tyle w temacie. Mozesz usunac post. Nie ma o czym rozmawiac.
@tibun: znowu kłamiesz, widzisz unikasz jak ognia podania temperatur z osi po lewej, bo to by obnażyło jakim jesteś ignorantem albo jak próbujesz manipulować. Pytałem cię co wg. ciebie oznaczają te markery w 2009 i 1855, to również skasowałeś bo po prostu tego wcześniej albo nie zauważyłeś albo nie rozumiesz co to oznacza :)
@precz_z_komunia: Czlowieku, przeciez informowalem cie ze wszystkie twoje posty zostana skasowane za to ze moderacja skasowala mi post z odpowiedzia i wyjasnieniami. Przestan manipulowac. Wykres jest prosty i pokazuje cyklicznosc zmian temperatury, nie ma co o nim dyskutowac, wglebiac sie w szczegoly, probowac sie doczepic jednego czy drugiego. Nie mamy o czym rozmawiac bo jestes manipulantem i tyle w temacie. Osmieszyles sie i tyle. Nie bede ci juz odpowiadal. Mozesz usunac
@tibun: znowu kłamiesz, moderacja usunęła post po moim zgłoszeniu za "#!$%@? DEBILA". Nic nie odpowiedziałeś bo po prostu nie potrafisz na to odpowiedzieć. Manipulujesz i jesteś ignorantem, napisałeś to, a tego już nie usuniesz bo to twój wpis ignorancie:

@precz_z_komunia: Mylisz sie , przyjrzyj sie dokladnie - punkt w 2009 roku jest na poziomie punktu lat okolo:1200, 800, 700, -2900 i chyba okolo -6600 i -6400


I to cię demaskuje