Wpis z mikrobloga

@2012game: No dobra to tak:
-szpital mniejszy, podłoga ze sterylnych płytek
-laboratorium mniejsze, zaoszczędzisz na płytkach i dodaj światło
-w kuchni i lodówce daj jakąkolwiek podłogę dla higieny, mniejsze ryzyko zatrucia
-ściany w sypialniach zamień na jakiekolwiek i dodaj podłogę, jakieś dekoracje jeszcze i szafki do spanka
-pokój z pokerem oddziel drzwiami i upiększ, jadalnia tak samo (jak są ładne to dodają bonus do nastroju, to samo sypialnia, szpital)
-nad krematorium
@KrzysiuPG
-Podłoga z sterylnych jest w najbliższym planie, po prostu był duży i dużo srebra bym musiał wywalić, zmniejsze jak mówisz
-Laboratorium zrobione jest na 4 stoły badawcze, są tylko 2 bo brakuje komponentów, są ważniejsze rzeczy.
-Po co mam zmieniać sciany? Takie z stali nie dodają w ogóle piękna, a te wygładzone dają 2
-Kurki w Farmie były gdyż nie chciało mi się robić ogrzewanego pokoiku w zimę oraz ich karmić,
-Po co mam zmieniać sciany? Takie z stali nie dodają w ogóle piękna, a te wygładzone dają 2


@2012game: tamto żelazo też jest wygładzone? Ścian nie zauważyłem bo mała rozdzielczość tak samo z podłogą możesz wygładzić, bo chyba jest szorstka a orzynajmniej w pokojach bardziej na prawo
@2012game: Mogą być otwarte. Z tymi polami to w sumie ciekawa sprawa, nie wiedziałem przez ponad 500h że to w ogóle możliwe. Możesz usunąć jedno i dodać na nowo to sie powinno naprawić
Opłaca się hodować kurczaki? Bo wpierdzielają dużo, a wolałbym jedzenie dla Mawołów zostawić. Znaczy no, i tak mam 10k siana w magazynie, ale szkoda go
@2012game: nie? bezwartościowe i za szybko się mnożą ( ͡° ͜ʖ ͡°) superstal z deep drill, taki tech jest na wiercenie pod ziemią lub zakładasz bazę obok i zabierasz wszystkie zasoby z niej a następnie opuszczasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2012game: ogarnij odwierty, wymaga trochę badań, ale można pozyskać sporo surowca.
Oprócz tego handel, można prosić sojuszników o odpowiednią karawanę i dawać im prezenty, żeby utrzymać dobrą opinię. Zacznij też wysyłać własne karawany, szczególnie jak masz już mawoły. Jak kupujesz w wiosce, to masz o wiele więcej towaru do wyboru niż od karawany.
@HetmanPolnyKoronny No wiem, wysyłałem z samymi ludźmi, ale no, byłem w 2 wioskach i komponenty się nowe nie pojawiły.
Za odwierty będę się zaraz brał, skoro tak mówisz.
A karawan nie mogę wzywać, bo z nikim tak dobrych relacji nie mam