Wpis z mikrobloga

Cały czas szukam kogoś kto zastąpi Milinkovica-Savića 87 grajacego na CM.

Jego +
+ Wzrost 191cm
+ Bardzo dobrze broni rzuty rożne na krótkim słupku
+ 4* słabszej nogi
+ 4* sztuczek
+ wszystko oprócz tempa 80+

Jego -
- Raczej wolniejszy niż szybszy
- Trochę drewniany bo Agility 68, a Balance 61
- Oferuje odrobinę za mało w defensywie

Kogo szukam?
Fajnie jakby był ktoś wysoki (180+). Drugim CM jest u mnie Hamsik 91 mający 183cm, CDM De Rossi 91 majacy 184cm. Na CAM Perisic 90 186cm.
No i wszystko 80+, CM u mnie gra i w ataku i defensywie, więc musi być maksymalnie uniwersalny.

Piłkarze, którzy mnie zainteresowali to:
De Paul 92 ale jest przeciętny w defensywie.
Emre Can 91 ale jest przeciętny w strzałach
Fabian 92 ale średni balans + workrate M/M

Nie wiem za dużo o ikonach.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

Biorę pod uwagę graczy Serie A oraz Ikony. Budżet ~670k na PC.
#fut #fifa19
  • 18
@SpiderFYM: również grałem serie a, z czasem zacząłem wkładać ikony do składu i zmieniać skład aby mieć jak najlepszych zawodników na swoich pozycjach, no i szczerze z CM to zarówno w ikonach jak i lidze włoskiej kiepsko (z takim topowym). Ja zrobiłem sbc o goretzke i aouara i szczególnie ten pierwszy jest 10/10 na tej pozycji.

Najlepsza karta na tej pozycji był u mnie Florenzi 89, posiadasz go może ? Robilem
@SpiderFYM: również polecam gulita. Będą tu pisać na tagu, że odpada bo mało staminy, ale jak na cdmie z wytyczne zostawaj z tyłu to bez problemu gra całe 90 minut, od biedy i dogrywke ugra
@SpiderFYM: gralem nim na pocAtku fify i dawal rade, fakt ze teraz przy tym jak wywalilo totsy jego staty nie robia szalu. Wiem jednak ze staty nie do konca graja i ikony maja w sobie poprostu to coś.
Jak za ten budzet to lepiej chyba nie znajdziesz, przetestuj i zobacz jak sie gra. 5% z 500k to nie jest tak wiele wiec do dzieła :)
@bart0sz: gullit lepszy na CDM od vieiry ? :O mam obydwu prime i w defensywie to na Patryka nie ma mocnych. CM/CAM oczywiście , ale na CDM vieira jest nr 1

@SpiderFYM to może jakiś SWAP? Co prawda było to ponad 2 miesiące temu ale miałem wtedy matuidi futmas i zmieniałem go z florenzim, na PO dawał sobie radę a za to w środku pola był rzeźnik :)