Wpis z mikrobloga

@amath: Oczywiśćie że są to auta premium. Wsiądź sobie do bazowego merca i takiego Hyundaia i30 to zobaczysz różnicę. Oba możesz dalej doposażyć, ale do Hyundaja nie dodać lepszego układu kierowniczego, lub miękkich plastków i wygłuszenia.
No volvo tez nie jest premiuje tak naprawdę, a Mazda raczej nigdy nie będzie aspirować ;) do japońskiego lexusa jej daleko...
@panTralalinski: generalnie trochę nie rozumiem o co się tak #!$%@? wszyscy :D dla premium to są mietki od E klasy w górę, tak samo Audi od A6 w górę, BMW od 5 w górę.

stwierdzenie, że wszystkie samochody produkowane przez mercedesa są premium jest z czapy, bo weźmiesz taką A klasę nową i dajmy na to Stingera ( czyli absolutnie nie premium ) i kijanka go kładzie...

bardziej bym się skupił
@amath: No ja się z Tobą zgadzam.

Pod warunkiem, że mówimy o doposażonych A6 i BMW5 i nie są to wersje z bieda-dieslem.

Tylko widzisz, biedaki za wszelką cenę pragną swój majestat podnieść. Auto rdzewieje w bitych miejscach, pasek rozrządu trzyma się na włoskach, najtańszy olej trakowany jako "long-life" no ale "marka premjum, prestiż, karynke do ślubu wiezłem". 15letni przechodzony rzęch z dużym silnikiem, w którym wiecznie coś się psuje.

P.S.
@panTralalinski: o to to to :) ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, widać tu bóldupy w właścicieli w komentarzach, że ktoś

@peszmerd: dla mnie nie jest, jest fajnym samochodem, dobrze zrobionym etc, nic bym osobiście nie zarzucił, ale dla mnie to nie premium i tyle, żeby cię tak bardzo nie bolało to dokładnie to samo myślę o A4 i c klasie :)
@peszmerd: chcesz powiedzieć, że gównoplastiki przetopione chyba z Clio w wersji Advantage to jakieś premium? Niższe modele BMW to po prostu dobrze wykonane auta. Ale idźmy Twoim tokiem rozumowania. Czy Porsche to SuperPremium, Premium+, #!$%@? czy UberPremium?

@Bardamu: Segment raczej skupia się na wielkości auta niż jakości wykonania i użytych materiałach. Czy A3 w podstawce i A3 zrobione na materiałach "Audi Exclusive" są tak samo "premium"?