Wpis z mikrobloga

@hipokampO_o: nie posiadam revolta więc widzisz xD Głupi płaci więcej.

@Mokadelic: Jak w 2007 wyjechałem to też ładny kurs był. Pytanie czy od tego czasu złotówka poszła w górę, czy cały czas funt leci na ryj, bo nawet przed referendum, to w kantorach stał około 5.50.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Paula_pi: bo jest zajebisty? Prosty, darmowa karta (płatna 20zł jednorazowo, ale co chwilę dostawałem maile że za darmo mi mogą dać), możliwość otworzenia kont w wielu walutach bez opłat i szybkiego transferu pieniędzy pomiędzy nimi, bardzo korzystne kursy walut (funt jakieś 2-3miechy temu stał spokojnie ponad 5), bardzo przejrzysty i prosty interfejs, kryptowaluty, konto zakładasz w 10min siedząc na fotelu w domu itd.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: no ja też o Revolucie chciałem napisać bo jest tak dobry :) Jak widzę ludzi co przelewają pieniądze przez parę dni, tracąc na kursie i opłatach, gdzie ja z jednego kraju do drugiego bez opłat robię to w 5 minut to pluję sobie w twarz, że wcześniej tego nie zainstalowałem. A jak mieszkasz w UK i latasz do strefu euro i do Polski jak większość Polaków tutaj to wymieniając walutę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: revolut może ma płatnych trolli jak partie polityczne xD

nie no ogólnie spoko rzecz, szkoda tylko że i tak najpierw hajs do głównego konta musi lecieć
  • Odpowiedz