Wpis z mikrobloga

@HarvestinSeason: Ale to co twoim zdaniem - Chiny maja zyc w nedzy? To ze UK/USA i pare innych krajow bylo #!$%@? przez 300 lat, kolonizujac i zniewalajac innych ma im dac teraz przewage bo klimat sie zmienia i nagle oni o niego dbaja? Niech podziela sie technologia skoro im tak zalezy - zwlaszcza ze to oni truli planete przez kilka wiekow...

Teraz sobie pany z zachodu wymyslily Globalne Ocieplenie / Zmiane
  • Odpowiedz
@tibun: A #!$%@? kogo jakiś kolonializm obchodzi XD Chinole nie muszą żyć w nędzy, wystarczy, że Chińscy miliarderzy zainwestują w nowocześniejszą technologię produkcyjną. Chińczycy budują całe miasta nie zamieszkane przez nikogo, żeby napędzać bańkę inwestycyjną, a niby ich nie stać na filtry do kominów, albo bardziej wydajne piece hutnicze XD Jak wspominałem, gdyby tylko chinoli miało zalać to miałbym to w dupie. Może ich tam utonąć sto milionów na nizinie chińskiej,
  • Odpowiedz
Wszystkie twoje posty gdzie mnie obrazasz zostana usuniete. Napisz ladnie to podyskutujemy. Poczuj lewaku bicz wolnosci.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Sluchaj - wyzwiska nie maja sensu - wrocmy do punktu 1-go. Zdefiniuj co wg. ciebie jest przyczyna globalnego ocieplenia. Ja sie pierwszy otworze i oto co mysle:
1. Globalne ocieplenie to cykliczna zmiana, ktora na planecie Ziemia odbywa sie w pewnych odstepach czasu
2. CO2 nie ma wplywu na globalne ocieplenie
3. Placenie USD Goldmanowi nie pomoze
4. Co mozna zrobic - tutaj mam pare pomyslow.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: To ze moderacja nienawidzi wolnosci slowa to sie zgadza, pewnie zglosiles moj wpis. Usuwam wszystkie twoje wpisy - wytlumaczenie bylo w komentarzu usunietym przez moderacje. Nie bede sie powtarzal. WOLNOSC SLOWA I DEMOKRACJA TO NAJWIEKSZE WARTOSCI. POCZUJ LEWAKU BICZ WOLNOSCI!!!

Moderacja bardzo szybko reaguje na wpisy anty lewackie, ciekawe dlaczego.... Moze czas zeby ACTA2 zostalo wprowadzone, na moderacje wykopu nie mamy wplywu, ale na rzad mamy.
  • Odpowiedz