Wpis z mikrobloga

To jest dobre. Najpierw oburza się, że klapsy nie mają nic wspólnego z bicie dzieci, że to metoda wychowawcza... a potem palnął, że mu "puściły nerwy" kiedy przewijał dziecko.

Drodzy konserwatyści - kiedy dajecie "klapsa" dziecku bo puszczają wam nerwy to nie ma żadnego walory wychowawczego, a jest zwykłą przemocą, która kwalifikuje się pod #patologiazewsi

#polska #gownowpis #oswiadczenie #takaprawda #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
adam2a - To jest dobre. Najpierw oburza się, że klapsy nie mają nic wspólnego z bicie...

źródło: comment_xjuhDJ1dl7KCXpX2wX4siTIniVQTxSh5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@adam2a: Jeśli komuś puszczają nerwy podczas przewijania dziecka to znaczy, że nigdy nie powinien mieć dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@adam2a przecież klapsy to przemoc fizyczna jak każda inna ;-;
Niezależnie od sytuacji, bicie to bicie i wpływa to negatywnie na relacje dziecka z rodzicem i jego psychikę
  • Odpowiedz
@adam2a: a ja się z nim trochę zgadzam choć dziecku nigdy klapsa nie dałem i nie wyobrażam sobie jakbym mógł dać. Zrównanie klapsa ze zwolennikiem "bicia dzieci" jest emocjonalnym szantażem i po prostu idiotycznym stwierdzeniem.
To trochę tak jakby powiedzieć palaczowi, że wspiera twarde narkotyki i handlarzy kokainą, no paranoja.

kiedy dajecie "klapsa" dziecku bo puszczają wam nerwy to nie ma żadnego walory wychowawczego


tu też się nie zgodzę. Oczywiście, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adam2a: HEHE JA TAM CO 2 DNI #!$%@? SWOJEJ ŻONIE LEPE NA RYJ BO PUSZCZAJĄ MI Nerwy ALE W ŻADNYM WYPADKU NIE JEST TO PRZEMOC
  • Odpowiedz