Wpis z mikrobloga

@Sudo_su: chcialbym znowu pic kakao nesquik z zoltego plastikowego opakowania ktore bylo tylko u mojej babci i lezec na starym tapczanie przy telewizorze sony trzymajac w reku pilota ehh Spider man w odcinkach na Fox Kids to bylo cos niepowtarzalnego, X-meni, the simpsons, kleszcz, a potem kanapki z szynka i do spania bez smarfona w ręce, w poscieli z piórami i dużą poduszką która długo trzymała przyjemne zimno (
  • Odpowiedz
@guma888: Raczej XD stary n------y na balkonie ustawiał talerz od ruskich z giełdy na Astrę żeby Cartoon Network w oryginale synkowi łapało. Do dzisiaj uważam, że oglądanie kreskówek po angielsku jest odpowiedzialne za podstawy znajomosci tego języka jakie złapałem i potem już poszło z górki. Z drugiej strony jak pomyśle że mając 4 czy 5 lat oglądałem „I am weasel” czy „2 stupid dogs” to dziwie się, że mi nie
  • Odpowiedz
@Sudo_su: Ja Cartoon Network oglądałem tylko u babci, także z większym sentymentem patrzę na Fox Kids. 14-calowy Phillips, którego dostałem w 2000r mmm. Pokemony, Digimony, Ludwiczek, Spider-man. Piękne czasy mimo, że trzeba było odrabiać pszyrke.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz