Wpis z mikrobloga

Siema! Albo sie nie ma! Wjechał nowy film ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę przyznać, że jestem w ciężkim szoku, że poprzedni zgarnął już prawie 100.000 wyświetleń! Jest motywacja, choć w najbliższym czasie wyjeżdżam i filmy jeśli będą to z zagramanicy. Mimo to wyświetlajcie póki co ten ( ) #wedkarstwo #youtube #karpiolog
ku2yn - Siema! Albo sie nie ma! Wjechał nowy film ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę przyznać, że jest...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ku2yn: Jak opisywałeś zestaw końcowy to myślałem, że w pewnym momencie nie tylko baterie w deeperze padły :)
Swoją drogą masz zajebisty sprzęt do nagrywania a i tak c---a było ten przypon widać (tak na przyszłość :) )
  • Odpowiedz
@n0xx: bardziej chodziło o zasadę, ale twoje zdanie tylko bardziej utrzymuje mnie w przekonaniu, że niepotrzebnie p------ę o tych taktykach i w ogóle. Od początku miałem zamiar unikać tego jak ognia... i zdaje się, że powinienem pozostać przy zdawaniu relacji, a nie mówieniu co i jak. nie lubię tego robic ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ku2yn: Było widać, że Ci coś nie idzie, ta końcówka gdzie opisywałeś w skrócie dni z zasiadki też z deka wymuszone, dało się słyszeć, że ten cały tekst sobie wcześniej przygotowałeś no i się niestety średnio tego słuchało szczerze powiedziawszy.
Przyjemniej mi się Ciebie słucha jak wszystko jest na spontanie.
  • Odpowiedz
@ku2yn: a ja bym chętnie obejrzał jak wiążesz multiriga, by wiedzieć jak go zrobić samemu. Ale tak by było cokolwiek widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz