Wpis z mikrobloga

@Green81: Ciekawe czy taka cena bo pająk bardzo rzadki,trudny w hodowli,ciężko rozmnożyć czy wszystko naraz XD Myślałem nad Seladonią ale raz że trzeźwo patrząc,moje skillsy jako hodowcy są jeszcze zdecydowanie za małe jak na ten gatunek(z tego co widziałem nawet mega doświadczonym ludziom padają bardzo często)a dwa że są pajączki które mi się dużo bardziej podobają z wyglądu i to je sobie kupie w pierwszej kolejności ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Nadolsky nowy gatunek, póki co chyba są tylko z odłowu. Seladonie są piękne, ale latwo padają Niech ich cena spadnie, bo wpakować 1000 złotych w L1 to szaleństwo xD
  • Odpowiedz
@Green81: dokładnie,za 200-300 pewnie bym kupił i nawet jakby pająk padł no to już trudno,ale traktuje to jako hobby i wolałbym sobie tego tysiaka wydać na gatunki na które się czaje jak H.pulchripes czy T.Blondi niż kupić Seladonie i martwić się że mi padnie bo wilgotność o 2% za mała
  • Odpowiedz
@Patermantis: Są w hobby teorie ( ͡° ͜ʖ ͡°) podawane przez niektórych, że znana już "padliwość" młodych Avi w PL to właśnie skutek chowu wsobnego. Podobno "większość, jak nie wszystkie versiki pochodzą od jednej, lub kilku par odłowionych dawno temu na Martynice (obecnie z tego co wiem, gatunek ten jest tam pod ochroną i jest całkowity zakaz odłowu/wywozu), co w końcu musiało zaowocować tym że wąska
  • Odpowiedz