Wpis z mikrobloga

@kamyczeq:

Nigdy nie byłam zachłanną osobą. Nie oceniam ludzi na podstawie tego, co posiadają i czym się ze mną dzielą. Są jednak jakieś zasady i granice bezczelności, a tym razem zostały przekroczone. (..) jak idziesz zobaczyć noworodka, to wręcza się pieluchy, ubranka czy zabawki. Jednak nie wszyscy potrafią się zachować.
  • Odpowiedz
Zobacz również: "Dałam chrześniakowi 200 zł na komunię. teraz jego rodzice się mszczą" (°°

Pewnie obudziła się z głową konia w łóżku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kamyczeq: Mój facet jest chrzestnym purchlaka swojej siostry. Ta siostra jest właśnie taką madką wyliczającą innym pieniądze. Wypomniała kiedyś przy całej rodzinie, że daliśmy zbyt tani prezent na chrzciny. Prezent kosztował 350zł moim zdaniem to w sam raz nie za dużo, nie za mało. Ona jeszcze wypomniała, że wie gdzie pracujemy i stać nas na więcej. Nie potrafię jej #!$%@? szanować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Doomino: brak mi słów xD dobra jak już tak myśli to niech myśli i zachowa dla siebie, ale jeszcze mówić to wszystkim to ostre #!$%@?. Fajną ma siostrzyczkę :|
  • Odpowiedz
@Doomino: 1 - prychłem z purchlaka jak szalony
2- ja się chełpię tym, że oszczędzam na cudzych dzieciach. Mam fest siana, nie programista 15k ale IT, rodzina to wie, własna działalność, drogi sprzęt itp. I celowo daje max 100-200 zł, a mojej kobicie prezenty po 15-20k. Karmię się ich bólem dupy :)
  • Odpowiedz
@kamyczeq: ona ma okropny charakter pod tym względem. Nie wiem po kim, cała rodzina jest taka skromna i wdzięczna. Innej siostrze to zawsze dajemy gotówkę i zawsze robi sceny, że ona nie może. I takiej to sie chce dawać, dziewczyna jeszcze do szkoły chodzi, sama sobie nie zarobi, więc jej sie przydadzą na jakiś koncert czy ubrania.

@RafonRafonEssa: U nas podobnie. Ja IT, mój facet dobrze płatny etat w przemyśle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Doomino: nie znam ciebie a już lubię ( ͡º ͜ʖ͡º), #!$%@? takich ludzi, szkoda tylko, że pewnie te obrzydliwie cechy zaszczepili jej rodzice. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz