Wpis z mikrobloga

Mam Millennium - całkiem spoko, tzn. za wpływ 1000 zł na rachunek i jedną płatność kartą konto jest bezpłatne. No i wypłaty we wszystkich bankomatach za free. Jest też promka, dają 200 zł za założenie konta + 100 zł jeżeli masz bombelka.
Santander też spoko, mam w nim drugie konto - opłata za rachunek to 0 zł, a za kartę też 0 zł jeżeli zapłacisz nią w danym miesiącu co najmniej 5 razy na dowolne kwoty. No i dają też bonusy 100 zł w gotówce + 80 za skorzystanie z polecenia (gdyby ktoś chciał, to służę takim kodem) + 50 zł bon do biedry. Jeżeli przeniesiesz wpłatę wynagrodzenia na to konto to dają dodatkowe
@Kiszka_ziemniaczana_mocy: Nest bank masz całkowicie darmowe konto pod warunkiem, że masz tylko jedną kartę u nich. Druga jest już płatna. Nie ma żadnych ukrytych opłat i nie musisz wykonywać kilku transakcji w miesiącu, żeby było za darmo. Mam od kilku miesięcy i trzymam sobie tam tylko oszczędności, nie używam konta na codzień i zero opłat do tego czasu.

Jako główne konto mam konto w Santander i też jest w pełni darmowe,
@Kiszka_ziemniaczana_mocy: Millennium ma chyba najprostsze warunki do darmowego konta. Najlepsze konto oszczędnościowe i całkiem spoko aplikację, która Niestety Ostatnio przeszła aktualizację i działa trochę gorzej, ale to pewnie z czasem minie. Dodatkowo masz benefity za polecenia i ta promie na 200 zł teraz. Obsługa klienta przez czat i telefon jest na prawdę ok. EDIT duże koszty przewalutowania więc do płatności walutowych polecam revolut lub curve.
@Kiszka_ziemniaczana_mocy: no to jak masz taki sam typ konta od 17 lat, to się nie dziw, że jest gówniany.

zmieniasz typ konta na ekonto osobiste, robisz 1 transakcją kartą w ciągu miesiąca i wszystko masz za darmo, tak samo ze wszystkimi bankomatami, a jak chcesz wypłacić poniżej 100zł za free to wypłacasz blikiem i nic nie płacisz.
@Kiszka_ziemniaczana_mocy: Jeszcze sobie Nest zobacz. Wszystko za free normalnie z kartą, wypłata ze wszystkich bankomatów darmowa i nie ma żadnych progów wypłat. Tylko niekiedy przy płaceniu przez internet (np. na allegro) trzeba ręcznie wypełniać wpłatę bo akurat nie obsługuje, ale blik ma ponoć być pod koniec roku także to rozwiąże wszelkie problemy.