Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o nowym sezonie black mirror? bo dla mnie syf i dwa metry mułu, poziom jebnął o ziemie mocniej niż mój stary pijany. Nie polecam.
#netflix #blackmirror
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się tak zastanowić to wątku homo tak naprawdę w tym odcinku nie ma.


@koniecswiatajestbliski: wątek faceta, który wciela się w laskę, zeby r----ć się z innym gościem, w ogóle nie jest homo xD

co do drugiego odcinka chyba chodziło o to, że w zasadzie w kilka kliknięć można uzyskać wszystkie informacje o danej osobie. Ale to w zasadzie dzieje się już, więc masz rację.
  • Odpowiedz
@adm126: jak dla mnie akurat ten o hehe ruchańsku najgorszy. Cały sezon to dno i metr mułu i nawet ten z Hannah Montaną jawi się w tym całym beznadziejnym sezonie jako coś ciekawszego.
  • Odpowiedz
@adm126: Popaganda i g---o. Najlepsze w tym odcinku z porwaniem mudżyna było dobranie postaci.
- biała silna kobieta szefowa policji
- hinduska ogarnięta policjantka wiedziała że będzie chciał uciekać
- przywódca oddziału AT czarny
- asystentka "cukerberga", czarna, ma dobre intencje, pomaga rozwiązać
  • Odpowiedz
Tak w ogóle a'propos tego odcinka z murzynami to były tam dwie znamienne sceny jak nie należy i należy podrywać.

W pierwszym przypadku s--------c dłuższą chwilę lurka na kobietę jak p*a a potem wali do bólu oklepanymi tekstami "jesteś tu sama?", "taka ładna dziewczyna jak ty", "może postawić ci drinka". Żal aż się wylewał z tego fragmentu (tak, wiadomo że udawali bo się znali, ale większość #przegryw tak właśnie w
  • Odpowiedz
@adm126: Jestem p-------m fanem tego serialu i tego, co te skurgwisyny zrobiły w 5 sezonie im nie wybacze. Odcinek z ruchaniem w grze to jakiś c-----y dowcip, gość, który dzwonił do szefa jakiejś apki to chlew obsrany gównem, a odcinek z Hannah Montanah to jakieś j----e g---o dla dwunastolatek. Ja p------e, jak można s--------ć tak dobry serial, ktoś kto do tego wypuścił powinien w--------ć lakse menela do końca życia.
  • Odpowiedz
@adm126: Po pierwsze wolałbym chyba krótsze odcinki jak było wcześniej, a więcej 3, 1,5 godzinne odcinki średnio do mnie przemawiają - a sama treść też była bez szału jak dla mnie
  • Odpowiedz