Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, to ze mną jest coś nie tak? Na głównej jest że facet dostał 2 miechy bezwzględnego więzienia za strzelanie z wiatrówki do kota. Według mnie to odpowiednia kara, ale to co się o--------a w komentarzach to głowa mała. Żeby go zamknąć na 4 czy tam 5 lat, że się powinno też do niego strzelać, że powinien pracować w kopalni za karę. O c--j tu chodzi? Oczywiście nie zrobił nic dobrego ale to tylko i aż k---a kot. A ludzie przezywają jakby do ludzi strzelał. #polska #prawo
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopo: A mnie w ogóle nie dziwi, że normalni ludzie chcą, żeby człowiek roszczący sobie prawo do zabicia bezbronnej istoty żyjącej został wyizolowany od społeczeństwa na najdłuższy możliwy czas.
Dla mnie to naturalne, że odebranie życia czemukolwiek bez celu w postaci zaspokojenia podstawowej potrzeby jest traktowane jako podstawa do pozbycia się takiej jednostki ze swojego otoczenia.
  • Odpowiedz
I powinni wprowadzić jeszcze dotkliwsze kary za takie znęcanie się nad zwierzętami. Ja mam wyrzuty sumienia jak psa w domu na cały dzień samego zostawię, to nie wiem co ma w głowie typ który strzela do kota albo w inny sposób zabija takie zwierzę. Potem się słyszy ze jakis p---b ciągnął psa za samochodem, albo o „gospodarzach” którzy co sezon zabijają małe, bo jego mózg nie ogarnia ze istnieje coś takiego jak
  • Odpowiedz
A ludzie przezywają jakby do ludzi strzelał


@kopo: Czym niby człowiek zasłużył sobie, żeby strzelanie do niego miało większy sprzeciw niż strzelanie do kota? Tylko obiektywnie proszę.
  • Odpowiedz
  • 2
@HAL__9000: Może kończą tak samo, ale ewolucja dała nam możliwość żeby swój koniec, marny bo marny, odwlekać. I w tym np. jesteśmy lepsi od kotów XD. Tutaj już wkraczamy w opary absurdu, że muszę k---a argumentować wyższość człowieka nad kotem XD A to, że człowiek filogenetycznie należy do królestwa zwierząt nie znaczy, że jest im równy.
  • Odpowiedz
@kopo: W ostatecznym rozrachunku jest równy, a to ciągłe odwlekanie to tylko nieudolne próby podkreślania swojej urojonej wspaniałości i wyjątkowości, które to cechy i tak do niczego konkretnego nie prowadzą.
  • Odpowiedz
  • 3
@HAL__9000: Na razie do niczego konkretnego. Kto w ogóle śnił 100lat temu o okiełznaniu potęgi atomu, tak samo jak my nie mamy pojęcia jak bardzo będziemy rozwinięci za 100 lat
  • Odpowiedz
@kopo: Tak samo jak piraci drogowi co wyprzedzają na podwójnej ciągłej dla przykładu, to w komentarzach już że dożywotnio prawko się powinno mu zabrać. Pokazuje jak ludzie szybko i łatwo oceniają innych.
  • Odpowiedz