Wpis z mikrobloga

Trochę pograłem w #f12019 więc się podzielę przemyśleniami jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem.
Kariera
-"kariera F2" to całe 2 eventy gdzie nam się coś dzieje i jeden sprint w Abu Dhabi,
- Dwójka kierowców z F2 przechodzi razem z nami do F1 ale do innych zespołów,
- trochę więcej cutscenek ale w gruncie rzeczy to samo,
- Większy poziom botów, są także bardziej agresywne i mniej przewidywalne (Dżordż lubi dive'ować nawet po trawie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- transfery kierowców
Multi
- Zrównoważone osiągi są trochę powalone np. zdecydowanie za mocne hamulce
- customowe bolidy, kombinezony, kaski na plus
- Już raz poszedł blackscreen na rankedach xD więc pewnie nic się nie zmieniło pod tym względem
- w końcu pozbyli się klasyków z rankedów
Ogólnie
- Bolidy są łatwiejsze w prowadzeniu coś à la średnia trakcja w #f12018
- Grafika i cała otoczka na + ale tu każdy lubi co innego

Generalnie zawiedziony nie jestem jak na kogoś kto spędził zdecydowanie za dużo czasu w F1 2018.
Jak coś chcecie wiedzieć więcej to pytać. #f1 może trochę #simracing ale nie za bardzo
  • 24
  • Odpowiedz
@Shewie: @Qu57:
Dobra, zaczynam głupieć z tą grą - uwaga, rozpisałem się.
Ja dostałem jakąś wersję dla Kubicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal jest mi trudniej. Kombinowałem z różnymi ustawieniami force feedback, ale nie mogę znaleźć takiego optymalnego punktu, w którym nic mi nie będzie przeszkadzało.
Na wyjściach kierownica jest znacznie cięższa niż w 2018 i mocno mnie wynosi, a na wejściach zdarza się takie dziwne poluzowanie, jakbym robił overdriving. Sprawdzałem na innych grach, tam to się nie pojawia, więc to nie wina sprzętu. Poobcierałem sobie ręce, więc cięższa
  • Odpowiedz