Wpis z mikrobloga

Elo. Przede mna ze 2 tygodnie trenowania jak ciota, czyli bardziej treningu kulturystycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba dac odpoczac organizmowi XD

Dzisiaj wlecialy siady High bar x 10 a potem 5x tempo 530. Myslalem ze zdechne XDD

High bar 10x125 kg @7-8
https://www.youtube.com/watch?v=k_Ltnr945ds&feature=youtu.be

2 x High bar 5x117,5 kg 530 tempo
https://www.youtube.com/watch?v=4U85S64jEXE&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=6zS2v2edIqg&feature=youtu.be

Zadowolony jestem bo 0 buttwinka, niezadowolony bo mi fryzura oklapla :(

Potem jakis dziwny obwod 20 minut split squatow, wiosla i ohp xdx
Dziwnie sie czulem tak biegajac po silce zamiast robic 7 minut odpoczynku miedzy seriami xd
#mikrokoksy #silownia #trojboj #latajacydywan
DywanTv - Elo. Przede mna ze 2 tygodnie trenowania jak ciota, czyli bardziej treningu...
  • 27
@urak666: ZUPEŁNIE BEZSENSU... Po prostu strata 2 tygodni treningowych. Na co komu na takim poziomie zaawansowania aż 2 tygodnie swojego rodzaju deloadu? Na tym poziomie adaptacje są tak szybkie że przy właściwym treningu jedziesz non stop ostro bez przerwy non stop powinieneś robić się silniejszy, większy, coraz lepiej się regenerować, i typowych mocnych deloadów właściwie nie robisz. Przecież ja przy moich ciężarach, moim ekstremalnym ćwiczeniu, jako deload, omijam główne ćwiczenie na
@IntruderXXL: Ale tu jest rok treningów, gdzie pivoty wyglądały zupełnie inaczej i ostatnie 7 tygodni to bojei akcesoria właściwie głównie na 85-95%, a w dodatku redukuje już od dłuższego czasu ¯\(ツ)_/¯ i ma tyle czasu, że ledwo ten trening zdążył zrobić. Wszystko zależy od kontekstu. Jak na osobę, która rok chodzi na siłownię to już zaczyna coś tam dźwigać, w ogóle to za krótki czas żeby coś oceniać. Pewnie mogłoby
@IntruderXXL: Oprocz tego, ze zamieniam glowne boje, zakresy powotrzen, wprowadzam to glupe tempo, to dodaje tez cwiczenia na partie czy ruchy, ktore nie byly mocno eksploatowane w bloku treningowym. A wlasciwie nie ja, a siurtak666, ktory mnie prowadzi. Nie mozna patrzec na to jedynie w kwestii blok treningowy i deload jako 2 oddzielne byty. Dlatego nie lubie udostepniac swoich planow, bo jeden blok czy jeden pivot NIC nie mowia o tym,
Nie pytam o jakies tam dokladnie wytyczne, ale ogolnie.


@DywanTv: Ogólnie... piramida jest tak wysoka na ile pozwala podstawa, a podstawą jest GPP. Braków GPP nie odczujesz dziś czy jutro, ale za pół roku, rok, albo i potem, w postaci kontuzji lub problemów z regeneracją (nie będziesz wstanie znosić wymaganej objętości do progresowania)

Więc teraz jakie powinno być ogólne podejście do treningu?
Trening powinien być właśnie skupiony na budowaniu Ciebie jako
@IntruderXXL: Wiec sam mowisz, ze na poczatku trenowales jak leszcz, zeby sie nie rozwalic, zeby budowac siebie na lata, a kiedy ja na poczatku moich treningow (niecaly rok stazu) tak robie (Twoim zdaniem), to mowisz, ze to zle?

Ten pivot to nie moj jedyny plan. Tutaj sa takie gowno cwiczenia jak jakies planki czy split squaty, bo nie bylo ich we wlasciwym bloku. Mowisz, rozne cwiczenia, rozne zakresy, izolacje, asysty -