Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w zwiazku z kobieta, ktora kocham. Nieatety juz wkradla sie rutyna i seks nie wyglada jak pare lat wczesniej. Probowalismy urozmaicen, gadzetow ale to nie to. Myslalem zeby ja zdradzic zeby wyzerowalo mi sie to znudzenie i potem znowu seks z nia bylby jak wczesniej. Jako ze ja kocham i nie chce zostawic, to nie chce szukac jakies laski z ulicy albo klubu, tylko pojsc do divy. Co sadzicie o tym pomysle?
#roksa #divy #divyzwykopem #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 25
AgresywnaElfka: @NiezobowiazujacoDystyngowany_1: no nudzi mnie po prostu ta sama śliwka. Nie byliscie nigdy w dlugim zwiazku? To kobieta typu szara myszka dla anonka i ja musze inicjowac wszystko. Nawet loda... I tak, rozmawialismy o tym ale to nie jest po prostu tego typu wyuzdana dziewczyna. Poza tym bardzo lubi seks ale mnie zniecheca to, ze ja nonstop inicjuje i nie jestem niczym juz zaskoczony. Myslalem by u divy isc jako
@AnonimoweMirkoWyznania: @NiezobowiazujacoDystyngowany_1: to idiota. Szczera rozmowa i próba poradzenia sobie z problemem, razem. Jest coś takiego jak niedopasowanie seksualne. Byłem w Twojej skórze i cóż, to nie przetrwało, ale nie podejmuj pochopnej decyzji. Długi związek to wiadomo, że wkrada się trochę monotonii, ale jeśli Ci nadal na Niej zależy, czujesz coś do Niej to rozmawiajcie o tym. Przedyskutujcie wszystkie opcje, próbujcie sobie z tym poradzić. Nie wy pierwsi się z
@AnonimoweMirkoWyznania: i nie gnęb jej, tylko słuchaj co do Cb mówi. Nie jest taka, nie ma ochoty to nie narzucaj się. Jak możesz wykorzystywać dziewczynę i to, że Cb kocha. Jak można być takim #!$%@? i manipulować osobą, która zrobi dla Cb wszystko. Trochę godności
@Thexil Widzę odblokowali Ci dostęp do internetu i trochę się zapomniałeś Chłopaczku. Nawet mnie na oczy nie widziałeś, a mnie zacząłeś wyzywać, w sumie nawet nie wiem z jakiego powodu.
Ja napisałem tylko, żeby porozmawiali, po czym zwyzywałeś mnie i sam to napisałeś. Może źle to ująłem, że ma męczyć Ją w nieskończoność, ale jak rozmowy nic nie przyniosą, to może rzeczywiście odpuścić?

Po ludziach głupich jesteś moim ulubionym rodzajem Człowieka (taki