Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to tu tylko zostawię. A Wy kobitki mówicie, że jesteście dyskryminowane. Ciekawe kogo pierwszego wezmą jak oboje pójdziemy na tą samą rozmowę o pracę. A Wy spermiarze i stulejki potem płaczecie, że kobity mają łatwiej. Samiście sobie zgotowali ten los.( ͡° ͜ʖ ͡°)
adam-photolive - ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to tu tylko zostawię. A Wy kobitki mówicie, że jesteś...

źródło: comment_Qfs1XN2vZWGp5aj38SF8z96b2QHtcIuq.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście że mężczyznę, a w dodatku więcej mu zapłacą.


@MinnieMouse0: weź wyjdź już z tej feministycznej piwnicy, bo twój spam robi się się już naprawdę irytujący. Pogadaj sobie z dowolnym pracodawcą, to będziesz wiedziała, że każdego obchodzi tylko maksymalizacja zysków. Czy ty naprawdę uważasz, że oni mają przygotowane osobne umowy pod płeć pracownika? xD Gdyby tak było jak piszesz to przedsiębiorcy by zatrudniali w pierwszej kolejności same kobiety, bo przecież
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Alex_Krycek: taka sama retoryka jest w Stanach odkąd Obama rzucił ten tekst, 50c czy tam 70 do 1$ na korzyść mężczyzn, żadne dane tego nie potwierdzają. Stwierdzenie nie jest nieprawdziwe biorąc pod uwagę średnie zarobki i nic więcej. Mit obalany odkąd tym hasłem rzucił, https://www.washingtonpost.com/news/fact-checker/wp/2014/04/09/president-obamas-persistent-77-cent-claim-on-the-wage-gap-gets-a-new-pinocchio-rating/

Po dziś dzień zjeby o tym p------ą, szkoda prądu
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany:

na jakiejś losowej stronie w internecie, o której wie garstka ludzi w Polsce


Już bez przesady. Wg Alexa wypok jest 22. najpopularniejszą stroną w Polsce (popularniejszą niż twitter, p-----b, czy filmweb).
  • Odpowiedz