Wpis z mikrobloga

Właśnie Marchewka robi live, wbił tam Kutasz i ludzie nawet tam go hejtują XDD a jedyne co on umie odpowiedziec to " zajmijcie sie sobą " XDD
#bigbrother
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jacieniemog28 wątpie bo jak padło parę " odczep sie od Magdy i Olka " " przestań sie w--------ć w związek Magdy i Olka " i jak ktoś parę razy napisał do niego " Kutasz " to napisał tylko " zajmijcie sie swoim życiem " i chyba sobie poszedł bo więcej sie nie odezwał XD
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że uczestnicy powinni wytoczyć stacji proces, że przez 3 miesiące trzymano ich w zamknięciu z ewidentnie niestabilnym emocjonalnie gościem, nad którym produkcja nie panowała. Przecież to była tortura dla tych ludzi. Słodziaki, zamiast mu lukrować powinni mu pomóc i iść z nim do lekarza.
  • Odpowiedz
  • 0
@el_waryato nikt mu nie pomoże bo on nie wie że on tej pomocy potrzebuje XD on jest idealny, najlepszy, wszystko robi dobrze i absolutnie nie jest fałszywcem ani manipulatorem XD A prędzej on sam sobie zrobi krzywdę swoim z-------m, bo wkoncu mu ta bańka mydlana pt " jestem najlepszy na świecie " pęknie i sie bardzo rozczaruje ;)
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Oj biedactwo on się już nigdzie pojawić nie może :D. Serio to trzeba mieć talent żeby tak sobie koncertowo u ludzi przesrać. Każdy miał tam swoich zwolenników i hejterów, ale to co zrobił Kutasz to mistrzostwo świata i okolic. Ale on i tak odwróci kota ogonem i pewnie powie, że "przynajmniej jest jakiś, a nie tak bezbarwny jak Olek" :D
  • Odpowiedz
  • 9
@Zabajka ja już zdecydowanie wolę " bezbarwnego " Olka i jak widać nie tylko ja, bo przynajmniej nie p------i bez sensu i nie szuka na siłę sposobu żeby zaistnieć w towarzystwie XD Olka tak naprawdę można poznać dopiero teraz, po programie .. zdecydowanie więcej mowi, wychodzi jego poczucie humoru o którym mowila nawet Ohme czy Chajzer, okazało się że wcale nie jest homofobem a nawet dobrze odnajduje się w towarzystwie ludzi
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Ja Olka lubiłam już w BB, a po programie u mnie zyskał drugie tyle. Przystojny, ogarnięty, waleczny. A jak się do tego doda, że on ma dopiero 20 lat to w ogóle pełen szacun. I ok czasem robił Madzi scenę zupełnie z d--y i zaliczyłam przez niego parę facepalmów i kilka rzeczy mi się nie podobało, ale generalnie koleś naprawdę na plus i niech ta Magda się go trzyma,
  • Odpowiedz
  • 4
@Zabajka ja też, widziałam Olka od poczatku i od poczatku wydawał mi się ciekawy, chociaż trochę małomówny i skryty ;) I w sumie szkoda że mało mówił bo teraz właśnie dla niektórych którzy oceniaja go przez pryzmat jedynie programu jest bezbarwny. Zdecydowanie na plus małomówność byłaby u Łukasza, może nie zdążył by sobie tylu wrogów i hejterów narobić przez te 3 miesiące XD albo jakby chociaż Kutasz mówił z sensem, no
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: No bardziej (albo porównywalnie w sumie) bez sensu to mówiła tylko Wegeta. Ta to też p--------a, żeby p-------ć. Kurde teraz wychodzi na to, że ja tam garstkę w sumie lubiłam :D
A u Madzi pojawiła się nadzieja na samodzielne myślenie. Jak przestanie słuchać Kutasza i Marioli to ten związek ma szansę się udać. Zresztą już sama powiedziała, że ten tydzień był między nimi o wiele lepszy. Wystarczyło że z
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabajka gang słodziaków był ogólnie z-----y, oprócz Magdy bo ona jednak wnosiła coś więcej niż przerośnięte ego i chwalenie sie swoim " zajebistym ja " jak pozostali z gangu XD Radzio był spoko, Igor, Olo, Bartek, Decybel, Izka, Maciek, Angela, Kuba ( chociaż czasem mówił coś czego nie powinien ), Madzia, Marchewa, Karolina nawet też, na tyle na ile dała się poznać chociaz większość czasu spędziła na sprzątaniu :D A reszty
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Mam prawie takie same spostrzeżenia. Z tych co wymieniłaś to jedynie z Radkiem nie złapałam jakiegoś flow. No i opowieści Blondyna mi się mega ciężko słuchało, choć do niego jako do osoby nic się nie mam. Natomiast cholernie żałuję, że Maciek odpadł tak szybko. Myślę, że mógłby być czarnym koniem tego programu.
Mnie i tak najbardziej rozwaliła Madzia chyba z dwa dni przed finałem tekstem "Jestem slodziakiem, a związałam
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabajka Bartka sie ciężko słucha i długo trzeba czekać zeby doszedł do sedna swojej wypowiedzi ale ogólnie nie raz mądrze mówił i widać że dużo w życiu przeszedł i dużo się nauczył ;) A Maciek jakby został napewno ustawił by Kutasza do pionu i prawidłowo XD Kutasz by wtedy tak nie skakał, zwłaszcza że Olo sie z Maćkiem koleguje, a że Kutasz sie Maćka boi było widać z daleka XD chociaz
  • Odpowiedz