Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to wina tego, że wróciłem do Krakowa a wraz ze mną moja alergia, przez co w ogóle nie spałem, ale to z pewnością jeden z najgorszych dni mojego życia w #pracbaza

1. Szef miał przejąć moje obowiązki, wyjeżdżając na wypoczynek zrobiłem wszystko co było, wracam i totalnie nic nie jest ruszone, jakby po prostu było zamknięte podczas mojej nieobecności
2. Moje biurko jest całe #!$%@? jedzeniem, zaległymi dokumentami, brudnymi naczyniami, #!$%@? wie jakimi fakturami, zupkami chińskimi i energetykami.
3. Saszetki z moimi posegregowanymi dokumentami są totalnie #!$%@? i pomieszane xD rzeczy do załatwienia leżą w czystych kartkach, czyste kartki ze reklamacjami, itd.
4. Szef nie ma co robić z bombelkiem więc przywozi go do roboty, w socjalnym jest totalny #!$%@?, jak po hiroszimie
5. Bombelek chrząka, kaszle, piszczy tak głośno że nie mogę wytrzymać #!$%@? wakacje
6. Szef siedzi se u siebie i ogląda filmy, wszystko na mojej głowie - nadrabianie zaległości, załatwianie spraw bieżących i jakiekolwiek wybieganie w przyszłość

##!$%@? #zalesie #gorzkiezale ##!$%@? ##!$%@? #bombelek
JohnFairPlay - Nie wiem czy to wina tego, że wróciłem do Krakowa a wraz ze mną moja a...

źródło: comment_EOFTXsc7u6af4Sbxd0B2hNoXrx4o25C3.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz