Wpis z mikrobloga

Ostatni prawie miesiac byłem poza wyspami... byłem w Polsce i byłem w Dubaju.
Między Polską a Dubajem większych różnic w pogodzie i temperaturze nie zauważyłem (w Polsce gorąco i wilgotno w Dubaju gorąco i sucho) i ciemność o 19:00
ale wróciłem do UK i #!$%@? jakby pogoda w UK miała twarz to bym jej #!$%@?ł kołowrotkiem w ryło.
Powietrze można kroić nożem a słońce było tu ostatni raz widoczne na rycinach skalnych w Stonehenge.
Moja współlokatorka domu na Wimbledonie przekazala mi jeszcze ze przez ostatnie 2 tygodnie padało...

mieszkam tu już troche ale nigdy depresja pogodowa mi tak nie przypieprzyła w czerep jak teraz.
Lato rok temu w UK było przerąbane ale no #!$%@?...
Oii-#!$%@?-indeed.jpg
#uk ##!$%@? #londyn #pogoda #boldupy
Pobierz Shewie - Ostatni prawie miesiac byłem poza wyspami... byłem w Polsce i byłem w Dubaju...
źródło: comment_CfYJygLk1td67IIvfJBg9b2NvJ8jjaGU.jpg
  • 14
@Shewie: UK'ojwa pogoda jest najlepsza! W opcji powrotu do ojczyzny najbardziej mnie przerazaja nie rzady PiS'u (opinie o nich sa polityczne, no i kiedys w koncu przegraja) ale klimat!, po 15 latach z dala od letnich upalow krakowa byloby ciezko, i nie ma nadziei na poprawe, raczej bedzie tylko gorzej (wiecej dni po 30C), nie rozumiem jak mozna lubic taka pogode w betonowej dzungli bez rozpowszechnionej klimatyzacji?:)