Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
Jeśli rząd wprowadzi w Polsce bykowe, to organizacje LGBT powinny pozwać państwo do jakiegoś nadrzędnego międzynarodowego organu za dyskryminację osób nieheteroseksualnych - państwo każe im płacić za brak dzieci by "zachęcić do ich posiadania", a jednocześnie nie daje możliwości tych dzieci posiadać, bo nie chce wprowadzić dla nich adopcji.

Oczywiście takie coś można by obejść bardzo prosto, zwiększając podatki każdemu obywatelowi i zwiększając też ulgę na dzieci, wtedy na papierze "podatek od braku dzieci" nie istnieje...

#polityka #bykowe #lgbt #4konserwy #neuropa #pis #podatki
  • 41
  • Odpowiedz
@R187: To niech się więcej ruchają w dupe. A nie sorry przecież dzieci nie rodzi się dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurła przecież to nawet facet dzieci nie może urodzić. Dyskryminacja. Biologio ty s*ko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 186
@varmiok: No tak, pojawia się temat osób o innej orientacji i co robi ich przeciwnik? Zaczyna mówić o seksie analnym. Jakże typowe. Macie jakąś fiksację na tym punkcie?

Pisałem o adopcji. Istnieją też surogatki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@varmiok: W takim razie osoby homo powinny być zwolnione z podatku, który ma "zachęcić do posiadania dzieci" bo w ich przypadku nie ma on sensu. A najlepiej taki podatek nie powinien być w ogóle wprowadzony dla nikogo.
  • Odpowiedz
@R187: dokładnie tak. Powinny być zwolnione tylko najpierw musicie to jakoś udowodnić a potem jeśli miały by dziecko to powinny zwrócić cały niezapłacony podatek. (ten podatek to głupota ale nasz rząd lubi głupoty)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@varmiok: Są też lesbijki w Polsce, one mogą sobie urodzić dziecko, tylko brakuje możliwości w nadziej legislacji by partnerka matki miała prawa rodzicielskie, jeśli dawca nasienia będzie anonimowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Powinny być zwolnione tylko najpierw musicie to jakoś udowodnić


@varmiok: Bardzo prosta sprawa, wprowadzić w Polsce związki partnerskie.
  • Odpowiedz
@R187: @prawa_reka_sorosa: Jeśli jest to dziecko którejś osoby ze "związku partnerskiego" to niech go wychowuje. Nie poinno się rozłączać dziecka z ojcem czy matką. Dodatkowo wydaje mi się że jeśli to dziecko jest jego to bedzie o nie bardziej dbało. A jestem przeciwny bo według większości badań więcej jest pedofili homoseksualistów niż u ludzi hetero. Dodatkowo częściej takie dzieci są molestowane i ponad dwukrotnie częściej dzieci z rodzin
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
więcej jest pedofili homoseksualistów niż u ludzi hetero.


@varmiok: Homoseksualni pedofile prawie nigdy nie mają wykształconej orientacji seksualnej w stostunku do dorosłych partnerów. Interesują ich tylko dzieci. Jeśli jest dwóch gejów, którzy są ze sobą w związku i się kochają to jest mniejsza szansa na to, że któryś z nich się okaże być pedofilem niż w parze heterosekualnej.

Jedyną opcją może być to, kiedy dwóch pedofilów będzie tylko udawać,
  • Odpowiedz
A jestem przeciwny bo według większości badań więcej jest pedofili homoseksualistów niż u ludzi hetero


@varmiok: Bzdura i żadne badania tego nie potwierdzają.

Dodatkowo wydaje mi się że jeśli to dziecko jest jego to bedzie o nie bardziej
  • Odpowiedz
@R187: Jeśli rząd wprowadzi bykowe to nie homoseksualiści będą tymi którzy wywiozą go na taczkach. Zrobią to konserwatywne #!$%@?, stulejarze, kucostwo, programiści15k i reszta podobnych okazów. Powiadam ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz