Wpis z mikrobloga

#inpost #inpostcwel #polska #januszebiznesu

XD Kurier tego #!$%@? inpota który miał mi dostarczyć przesyłkę do domu zostawił ją gdzieś kilometr ode mnie, podrobił podpis a jak złożyłam reklamację przez infolinię to właśnie przesłali mi odpowiedz że ją odrzucili XD
p0lska XD
Co mam z tym zrobić? Straszyć policją za podrobienie podpisu? XD baba z infolinii przecież nie będzie się tym przejmować

Dodam że specjalnie #!$%@? ten kilometr w jedną stronę mimo ze zapłaciłam więcej za dostawę do domu właśnie zeby nie #!$%@? nigdzie
  • 12
  • Odpowiedz
@shatuszka: da się, natomiast znam kurierów kilku i jeden miał sprawę. klient wyparł się odebrania paczki, podpisał się celowo jak kura pazurem. okazało się, że elektroniczny podpis jest gowno warty. :) ale inbe rób, kurier jest odpowiedzialny za dostarczenie paczki i jeśli jest dym to musi udowodnić doręczenie. znając życie poleci po paczkę i w zębach przyniesie bo inaczej kara za zaginiona paczke będzie.
  • Odpowiedz
@shatuszka: @poji: : @GrindujTopy: Wszyscy wprowadzają Cię w błąd . Jako Przewoznik współpracujący z różnymi firmami kurierskimi wiem jak to wyglada od środka . Wystarczy ze zaznaczył na urządzeniu opcje ze odebrał ktoś inny niż adresat po czym wpisał jakieś nazwisko . Nawet wymyślone . Odpowie za zgubienie paczki ale za żadne podrobienie podpisu. Paczki bez usługi do rak własnych nie musza mieć podpisu odbiorcy ,
  • Odpowiedz
@calkowitybrakrozumu: No jeśli wpisał nazwisko innej osoby to tak, lecz gdy posłuży się nazwiskiem odbiorcy i sam podpisze to już podchodzi pod podrobienie podpisu. Jednak podpis elektroniczny na smartfonie czy tam innym skanerze nie ma takiego samego znaczenia jak zwyczajny na papierze.
  • Odpowiedz