Wpis z mikrobloga

@mrjeszek:
@derincon:
Odpowiem razem, bo widzę, że podobne pytania. Pracuje na macbooku pro 15 2018, głównie ze względu na ekosystem, niemniej jednak poza sketchem, ogólnym flow pracy na plikach, synchronizacji ten sprzęt nie reprezentuje nic ciekawego pod względem wydajności. Preview chodzi wolno w opór, dużo lepiej radził sobie z tym mój stary PC z i5-4690k@4.5Ghz(OC). Blender i Zbrush grzeją macbooka do 80'C ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@johntucker: Otagowałem na źródle gdzie bezpośrednio hostowany był projekt – Dribbble/Instagram. Co Cię boli? Czy aż tak Cię to boli? Na portalu ze śmiesznymi obrazkami był link do insta (mojego), gdzie był później opis projektu. Jak chcesz to idź wrzucać szoty z całą bibliografią już w opisie na fejsie i znakiem wodnym na szocie. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@martinlubpl: po prostu z tego że inspirujesz się kims i tworzysz coś bardzo podobnego więc ci "zwykli" ludzie mogą jedynie pomyśleć że to sam wymyśliłeś. Wg mnie wypada oznaczyc w każdym miejscu, chociażby we wpisie jak wyżej, bo tak jak piszesz - nikt nie zajrzy na insta.
  • Odpowiedz
@johntucker: lol w dobie postmodernizmu zawsze jak widzisz cos niby nowego - zakladaj i tak ze to jest wtorne. sztuka sie juz skonczyla, nie ma co odkrywac, teraz juz tylko remixy. chyba ze cos nowego wniesie AI. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz