Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mirki nie ogarniam... Rozstałem się z dziewczyną w atmosferze wielkiej kłótni, potem jej powiedziałem że dobra jadę jebnąć koleżankę(faktycznie się umówiłem), ale spotkała mnie tego dnia i powiedziałem jej że nie chciało mi się jechać bo nie miałem nastroju(tak naprawdę ciągle kocham ex). Minął jakiś czas znów z ex się dogadujemy, nie jesteśmy razem, ale mimo wszystko jakaś przyjaźń jest, wydaje się że nawet do siebie wrócimy. No i dowiedziałem się że z kimś się umawia i wyszła kłótnia, uznałem że ok może z kim chce, nie jesteśmy razem, ale wtedy ze mną 0kontaktu. Wybrała mnie(tzn dalej przyjaźń a nie związek) ostatnio rozmawialiśmy i ona wspomniała że zaraz po rozstaniu umówiłem się na seksy i że ją to boli, powiedziałem jej że tak naprawdę to było kłamstwo i chciałem by była zazdrosna. Wybuchła kłótnia że jak tak mogłem się nią bawić, że ma mnie dosyć i od 3dni nie odbiera, nie odpisuje. Nie wiem co tu się #!$%@?ło :< kocham ją i nie wiem co robić....
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 19