Wpis z mikrobloga

@Kresowiec: A po co poważnie traktować urząd? Urząd ma służyć obywatelom. To petent ma prawo wymagać, a nie urzędnik. Urząd jest zwykłym miejscem do załatwiania spraw.

Może zaraz będziemy musieli zacząć poważnie traktować sklepy? Albo budki z kebabami? W środku też pracują ludzie którzy zasługują na szacunek i może im przeszkadzać podarta podkoszulka! Najlepiej wszędzie chodźmy w garniturach!
  • Odpowiedz
Najlepiej wszędzie chodźmy w garniturach!


@betty1234: Jak po pracy wchodziłem do sklepu budowlanego i miałem na sobie marynarkę i krawat, to nikt z obsługi mnie nie traktował poważnie, a przynajmniej nie tak jak klientów w kombinezonach roboczych. ;/
  • Odpowiedz
@Alicemooooore: kiedyś pracowałem w firmie ojca znajomych handlujących sprzętem medycznym, transakcje powyżej bańki to była norma. W temacie byłem oblatany, tyle ze to było na 2-3 roku studiów i miałem wtedy jeszcze totalny baby face. #!$%@?, ile ja się nasłuchałem że niepoważni gowniarza wysłali, albo gdzie jest twój szef. Na szczęście szef wiedział, że znam temat i stał za mną murem.
  • Odpowiedz
Kultura i powaga musi być. Dziadek czy młody, mądry czy głupi ma być traktowany tak samo.


@krne:
I jest traktowany tak samo. Dokładnie tak jak napisałem.
Popracuj trochę z petentami to zaczniesz mieć wszystko w dupie, żeby nie dostać chyzia.

Kontakt oficjalny petenta i urzędnika państwowego nie może odbywać się inaczej niż wskazują pisane i niepisane zasady.

Pozwij ich.
  • Odpowiedz
@ravau z ciekawości jaki salon? Bo ja ci powiem że w bardziej prestiżowych markach nawet jakbys przyszedł w dziurawych butach to by cię obsługiwali jakbys mógł kupić ich najwyższy model za gotówkę. Nigdy nie dali mi poznać żebym czuł się gorszy, a zdarzało się że wchodziłem przeciętnie ubrany i też bardzo młodo wyglądałem zawsze. Do 29 roku mnie o dowód w marketach pytali.
  • Odpowiedz