Wpis z mikrobloga

  • 0
@Alicemooooore: akurat w urzedzie to nie da sie inaczej traktowac xD przychodzi 20 latek z matka, ta mu wniosek wypelnia.. Albo pyta sie gdzie imie z bierzmowania wpisac. Pracowalem, to sie napatrzyłem


Ale twoja praca było przyjąć wniosek ewentualnie pomoc w wypełnieniu etc. A nie patrzeć kto go przynosi i jak wypełnia
  • Odpowiedz
@Alicemooooore: Najgorzej jak przyjeżdżam do jakiegoś januszexu, przez telefon oh ah super, bardzo Pana potrzebujemy, a na miejscu eee co to gówniarz przyjechał mi mówić jak mam firmę prowadzić XD
  • Odpowiedz
@SpokojnaWodaWsciekleFale: Niemiecka klasa niższa, nooo, teraz to francuska ;)

Pewnie w bardziej prestiżowych salonach już wiedzą, że szata nie zdobi człowieka, zresztą mój prezes też się bujał autem za pół banki, a buty miał zdarte nawet na czubkach. ;)

W przypadku klasy niższej samochodów, w tamtym czasie tak to niestety jak opisałem zadziałało.

Do dziś pamiętam, jak poszedłem "do kasy" robić przelew. Mówię kobiecie, że place gotowka, a ta wali karpia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toxicowski: w sumie teraz mi sie przypomniala jedna sytuacja. Pracowalem w wydziale komunikacji i w sumie w wiekszosci zajmowalem sie prawami jazdy (bo, hehe 18nastki przychodzily hehe). Kiedys przyszla dziewczyna 25 letnia zeby zmienic nazwisko w pj bo byla po slubie. Szybko załatwione, tego samego dnia plastik zamowiony. Po ponad tygodniu dziewczyna przychodzi, odbiera wychodzi. Wraca z morda po 15 min. Ogolnie okazalo sie ze napisala we wniosku zamiast nowe to
  • Odpowiedz
@Alicemooooore ja raz poszlam do sklepu po fajki bez dowodu. Dziewczyna(mlodsza ode mnie bo kojarze ze szkoly) za kasa zaczela na mnie krzyczec, ze gowniara kombinuje zeby fajki kupic. Wrocilam tam z dowodem i cala czerwona zaczela sie glupio tlumaczyc.. Mam 24 lvl
  • Odpowiedz
@Mishkaa: ja mogę codziennie xDDD albo wytłumacz takie PRZEDSIĘBIORCY że ma NIP swój i NIP spółki. Nie ja mam spółkę i ch... Ale lepsze jest dziadek błądzi po korytarzu szuka czegoś w końcu podchodzi pytasz co pomóc a on coś tam że jakiś papier potrzebuje no to pytasz jaki do czego? A co cię to obchodzi? xDD albo ty młody głupi jesteś nie znasz się xD
  • Odpowiedz